שילוב של רומן מפרק משפחות ופרשיית רצח

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
"הרומן". עוד עונה של חוסר ודאות
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הבעיה העיקרית של הסדרה "הרומן" היא שהרומן הלוהט והאסור בין גיבוריה לא נראה אמין מכיוון שאין שום עדות לכימיה ביניהם. כך או כך, הסדרה, שבה נקודות מבט שונות לאותו הסיפור, המשלב בין רומן מפרק משפחות לפרשיית רצח, מתפתחת. בעונה השלישית, המתחילה שלוש שנים מתום העונה השנייה, נואה מנסה להתחיל מחדש את חייו, אליסון מגדלת את בתה לצד קול ולואיזה ונרדפת בידי עברה, הלן שקועה בקשר חדש ובעסק שלה אבל למעשה חווה אי ודאות ואי יציבות.

"הרומן 3". הוט פלוס, 22:00

נאבקים בתאגידים

מאות הפרקים שהיו לסדרה "ראש גדול" בחמש עונותיה ריתקו למסך דור של ילדים שגדלו ובגרו מול הטלוויזיה, מרותקים לחייהם של הילדים בבית הספר "אביבים" והרפתקאותיהם. היום, שבע שנים אחרי שתמה הסדרה, היא תשוב לעונה נוספת עם דמויות חדשות ועכשוויות. בעונה החדשה ייצאו גיבורי הסדרה החדשים להיאבק בתאגיד מזון ציני.

"ראש גדול 6". ערוץ הילדים של יס, 15:00

יאללה בית"ר

בית"ר "נורדיה" ירושלים היא קבוצת אוהדים שהוקמה לפני שנים אחדות כתגובה לקבוצת "לה פמיליה" שאופיה הגזעני צבע את קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. הסרט התיעודי "למות או לכבוש את ההר" שביים עידן סטרבצ'ינסקי עוקב אחרי הקמתה של קבוצת האוהדים וגם אחרי השחקן אמיר שוויקי, שחקן כדורגל ערבי שגדל בבית"ר ונפלט ממנה.

"למות או לכבוש את ההר". ערוץ 8, 21:00

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות