גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
מתוך "היפים והאמיצים מאחורי הקלעים במונקו". עלילות קרטון
מתוך "היפים והאמיצים מאחורי הקלעים במונקו". עלילות קרטוןצילום: Sean Smith/photosmith.net / yes
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

ותק של 30 שנה ולמעלה מ–7,000 פרקים הפכו את "היפים והאמיצים" לסדרת הטלוויזיה הנצפית ביותר בעולם. עלילות משפחת פורסטר, על מפעלות האופנה שלהם, המזימות, התככים, האוייבים המרים ובעיקר הרומנים הבלתי אפשריים המשסעים את המשפחה לדורותיה, כבשו לבבות ברחבי העולם. יש לה — לאופרת הסבון הנמשכת מזה דור וסופה מי יודע — מעריצים באירופה ובדרום אמריקה, באסיה וכמובן בארה"ב, והללו עוקבים אחרי דורי הדורות, ההורים, הילדים, הסבים והנינים, כולם מתחתנים ומתגרשים ומתחתנים שוב, ומולידים ילדים והללו מתחתנים ונפרדים, עד קץ כל הזמנים.

הספיישל "היפים והאמיצים מאחורי הקלעים במונקו", שישודר הערב בשני חלקים, עוקב אחרי צילומי אחד מפרקי הספיישל של הסדרה, המצולמים מדי פעם בפעם. בדרך כלל פרקים אלו מגוללים את שקורה לכמה בני משפחה המוצאים את עצמם לפתע, באורח בלתי צפוי, בבירה אירופית יוקרתית ומרוחקת או באי טרופי שהחופשה בו היא לעשירים בלבד. כאשר אחד מבני המשפחה מגיע למקום לרגל עסקיו, שניים נמלטים בכדי לנהל את הרומן הסודי בו הם שקועים, שלישי עוקב אחריהם ורביעי נקלע לשם במקרה.

היעד הפעם הוא מונקו — מונטה קרלו ליתר דיוק, וזוהי הזדמנות למעריצים לצפות בחשיבות העצמית וברצינות המוחלטת בה נכתבות, משוחקות ומצולמות עלילות הקרטון של הסדרה. המתמידים יזכו לבונוס: סצינת צילום של ריב חתולות ששיאו סטירת הלחי הבלתי נמנעת.

"היפים והאמיצים מאחורי הקלעים במונקו", CBS דרמה (הוט ויס גם יחד), 22:00

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ