היום בטלוויזיה |

לגדל ילד שומע בסביבה מוקפת חירשים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איך מסמנים אהבה
"איך מסמנים אהבה". היופי והקושי שבמשפחה ובאהבהצילום: אל-עד כהן

אחרי שאמו מתה בתאונת דרכים, התפרק הדבק שהחזיק את משפחתו של אל־עד. אחיו ואחותו שקעו כל אחד בחייו, אביו מצא בת זוג חדשה — והוא, שתמיד הרגיש אשם שנולד חירש והקשה על חיי המשפחה, נשאר בודד. במקום משפחתו הגרעינית על יחסיה הסבוכים והמנוכרים לעתים, מצא לו משפחה אלטרנטיבית, שמכילה בשלווה את החירשות ואת העדפתו המינית.

השלב הבא בהתבגרות היתה לפתח את המשפחה האלטרנטיבית: אל־עד וחברתו הטובה יעל מחליטים להרות ילד משותף. אם לא די בסבך שנקודת המוצא האישית הזו מערימה על חייו של אדם צעיר, מגיעה ההורות, על כל היופי והקושי שיש בה, לילד שומע המוקף חירשים.

"איך מסמנים אהבה", סרטם של אלעד כהן ואיריס בן משה, שזכה לאחרונה בפרס חביב הקהל בפסטיבל דוקאביב, וישודר הערב בערוץ 8, הוא סרט נוגע ללב, גם אם לא חף מפגמים, על משפחה ואהבה והדגמים השונים להם.

"איך מסמנים אהבה", ערוץ 8, 21:00

מפגן כוח משנות ה–90

ילדי שנות ה–90 שהתבגרו על רקע השיר "וונדרוול" לא יוותרו על צפייה ב"אואזיס: סופר־סוניק", סרט מוזיקלי על הלהקה הגדולה של הניינטיז. זהו סיפור עלייתה של הלהקה שהקימו ליאם ונואל גאלגר, וגם של יחסיהם המורכבים ומלאי המהמורות של שני האחים. הסרט רצוף קטעי ארכיון ותיעוד מהופעות הענק של שנות ה–90, מפגן כוח לתקופה שהיתה ונעלמה.

"אואזיס: סופר־סוניק", יס דוקו, 22:00

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ