"סאלי לנצח": נמצאה הדמות המבחילה ביותר על המסך

הקומדיה השחורה שיצרה ומככבת בה ג'וליה דיוויס מביאה את הצופה לתהות לאן נקלע. לפעמים בית המשוגעים חסר הגבולות הזה הוא השתוללות נחמדה, אבל לרוב היא כל כך מופרכת ומוגזמת, שזה מביך

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'וליה דיוויס ב"סאלי לנצח". בית המשוגעים חסר גבולות
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

"סאלי לנצח", שתעלה במקביל בסלקום טיוי ובהוט הערב, מוגדרת כקומדיה שחורה, פרועה, מטורפת וחסרת גבולות. היא אכן כל זה, אבל נדמה שהיא עשויה לזכות בהגדרה נוספת, כסדרה שחיסלה את הקריירות של שורה ארוכה של מנהלים בטלוויזיה. היא כל כך חסרת גבולות שהיא גולשת לסלפסטיק, והיא כל כך בוטה, שלפחות אחד מגיבוריה הוא כנראה הדמות המבחילה ביותר שנראתה על מסך הטלוויזיה.

בפרבר קטן באנגליה חיים ביחד זה עשור סאלי, בחורה אפרורית ועכברית מעט, ודיוויד, בן זוגה היוצמח. אולי כל מניפת ההתנהגויות המגעילות שלו נועדה להסביר לצופים שסאלי בסך הכל לא בעניין שלו, אבל בתוך פרק אחד עצם מראהו החלקלק על המסך יעביר בחילה בצופים. ביום בו הוא מציע לה נישואים, כלומר מתחנן בפניה בנימוק הרומנטי "את כבר מבוגרת וכבר לא תכירי מישהו אחר", שנתה נודדת והיא הולכת לחפש הרפתקה. היא מוצאת אחת במועדון: אמה, זמרת יפה (כפילתה הבריטית של טל גורדון) שמפתה אותה, גורמת לה להיפרד מדיוויד ולהכניס אותה אל ביתה. אלא שאמה לא מתכוונת ללכת לשום מקום וסאלי חייבת לבחון את החלטותיה ואת חייה, בעבר ובהווה.

מתוך "סאלי לנצח"

"סאלי לנצח", שיצרה ומככבת בה ג'וליה דיוויס (יוצרת "קמפינג" המקורית) היא קומדיה שמביאה את הצופה בה לתהות לאן נקלע. לפעמים בית המשוגעים חסר הגבולות הזה הוא השתוללות נחמדה, אבל לרוב היא כל כך מופרכת ומוגזמת, שזה מביך.

"סאלי לנצח", סלקום טיוי; HOT HBO, 22:00; YES OH, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ