"חסרי בושה 9": לקראת פרידה ממשפחה קיצונית, מסוממת ומוזנחת

יש סיכוי לא רע שהעונה התשיעית של "חסרי בושה", שתשודר מהיום בהוט, היא העונה האחרונה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתוך "חסרי בושה", עונה 9. חכו רגע עם ההספדים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

יש סיכוי לא רע שהעונה התשיעית של "חסרי בושה", שתשודר מהיום בהוט, היא העונה האחרונה. בקיץ האחרון, רגע לפני שהחל שידור העונה הזו בארה"ב, הודיעה הכוכבת שלה, איימי רוסום, כי זו תהיה העונה האחרונה בהשתתפותה. משפחת גאלגר, שאינסוף חבריה הם "חסרי הבושה", אמנם מתמודדת בשגרה עם אתגרים לא פשוטים, אבל ייתכן ועל האתגר הזה פשוט לא תצליח להתגבר. כך או כך, תשע עונות הן פרק זמן מכובד וגם המקור הבריטי, הסדרה "לגדול חסרי בושה", ירדה מהמסך אחרי תשע עונות.

אבל לפני שמספידים, "חסרי בושה" היא הגרסה הרד נקית, הקיצונית, המסוממת והמוזנחת של סדרות על משפחה פגומה־אך־אוהבת־על־פי־דרכה וממוקמת כלכלית נמוך הרבה יותר מרוזאן. היא מספרת על פרנק גאגר (ויליאם ה. מייסי), אב חד הורי שיכור שששת ילדיו גדלים פרא בעצמם כשבתו הבכורה פיונה (רוסום) היא הדמות האחראית, במידה מסויימת, היחידה בחייהם.

הטריילר של "חסרי בושה", עונה 9

בעונה התשיעית מנסה פרנק להיבחר לתפקיד ציבורי שהוא חוזה שישתלם לו כלכלית. גם פיונה מנסה לעלות ברמה הכלכלית אבל לוקחת סיכונים ואחיה ליפ, בגמילה מסמים, לוקח בת חסות. איאן מתמודד עם ההצלחה הלא צפויה של "ישו הגיי" שהקים, דבי נלחמת למען שוויון בשכר, קארל מתאמץ להתקבל לפנימיה צבאית וליאם נאלץ להתמודד עם החיים מחוץ לבית הספר היוקרתי שלו.

"חסרי בושה 9", הוט HBO ,22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ