"שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות": סיפור שמתחיל בפרשיית רצח באוניברסיטה

כמו, "גוסיפ גירל", אמן הרוחנית של הסדרות לבני הנעורים מסוגה של "שקרניות קטנות", גם כאן עוסקת העלילה בחייהם של העשירים והיפים מאוד וחבריהם שמזלם שפר עליהם פחות

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות". כל המרכיבים שיהפכו אותה ללהיט
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הצהרת כוונות נמסרת לצופים בפתח הפרק הראשון של "שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות", סדרת הבת השנייה שיצאה מהענף המניב "שקרניות קטנות" ותעלה לשידור היום. בשיעור ספרות שמעבירה אליסון דילורנטיס — אחת משתי כוכבות "שקרניות קטנות" שמשתלבות בסדרה החדשה — שהיא כעת עוזרת הוראה באוניברסיטה יוקרתית, נדון ספרה של אגתה כריסטי, "ולא נותר אף אחד".

הנוכחים, שיהפכו בתוך דקה לשחקנים הראשיים בדרמה הזאת לבני הנעורים, דנים בבחירה של כריסטי למקם את העלילה במרחב סגור ובשאלה המוסרית האם רצח כנקמה על רצח, הוא מעשה סביר. גם מי שלא צפה בסדרת האם, מקור ההשראה, יוכל להבין כאן להיכן נושבת הרוח.

כמו, "גוסיפ גירל", אמן הרוחנית של הסדרות לבני הנעורים מסוגה של "שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות", גם כאן עוסקת העלילה בחייהם של העשירים והיפים מאוד וחבריהם שמזלם שפר עליהם מעט פחות, והם נסחטים כמטלית רצפה בידי בעלי הכוח. גם כאן ישנו מוות מסתורי, משפחה עשירה (אם המשפחה היא קלי רתרפורד, כלומר לילי ואן דר וודסן מ"גוסיפ גירל" שהשתחלה שוב לבגדי המעצבים ועקבי הסיכה בתפקיד אם מהגיהנום) ואינטריגות, מסוכנות לעיתים, בין צעירים.

הפעם, כאמור, החדר הנעול של כריסטי הוא אוניברסיטה שהלימודים בה תובעניים ומעשה הנבלה, והנבלים שעוללו אותו, עוד יתגלו בזמנם. נאמנים לרוח התקופה, משופעת "שקרניות קטנות" באהבה חד־מינית ובייצוגים מגוונים אתנית, אם כי, למען הסדר הטוב, המשפחה העשירה המנהלת את העניינים היא עדיין לבנה במפגיע. האם גם "הפרפקציוניסטיות" תתפתח לעונות רבות ולסדרות המשך? מוקדם עוד לומר, אבל כל מה שהפך את קודמותיה ללהיט נמצא גם בה.

"שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות", הוט 3 וסלקום טי-וי, 20:45

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ