מה שמתחיל כמלודרמה משפחתית משתנה במהירות - מדריך צפייה - הארץ

מה שמתחיל כמלודרמה משפחתית משתנה במהירות

המיני סדרה "גברת וילסון", שמבוססת על חיי סבתה של הכוכבת הראשית, מתמקדת באשה שיוצאת לחשוף סודות אפלים מעברו של בעלה המת - מרגל גיבור או אולי בכלל בוגד נכלולי

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
רות וילסון ב"גברת וילסון". מבוסס על סיפורה של סבתה
רות וילסון ב"גברת וילסון". מבוסס על סיפורה של סבתהצילום: Steffan Hill / BBC / ©WP Films
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

אליסון וילסון מאבדת את בעלה אלק. רגע הוא עובד, כותב את ספריו במכונת הכתיבה שבפינת הסלון ורגע הוא איננו. אליסון מוכת אבל, היא משחזרת את הרומן שנרקם בינה ובינו, כשעבדו שניהם בשירות הביון הבריטי במהלך מלחמת העולם השנייה. אלא שאז — תפנית בעלילה. מה שמתחיל כמלודרמה משפחתית על רקע מלחמה משתנה במהירות. על דלת ביתה של אליסון וילסון דופקת אשה זרה, שמעולם לא פגשה, וטוענת שהיא אשתו של אלק.

"גברת וילסון" היא מיני סדרה שמבוססת על חייה האמיתיים של סבתה של הכוכבת הראשית, רות וילסון. היא גם יצרה את הסדרה ונוכחותה המרשימה ממלאת אותה. כמו הסבתא, שנהפכת פה לדמות הראשית שהשמים נופלים עליה, גם כאן מתגלה הבעל כאדם שאיש לא הכיר באמת. וכך נהפך אלק וילסון (איאן גלן, ג'ורה ב"משחקי הכס"), סופר ואיש ביון לשעבר, מרגל גיבור ואולי בכלל בוגד נכלולי, לאדם שחלקים נוספים בפאזל של אישיותו וחייו רק הולכים ומיתוספים לתמונה. גם כשכבר נדמה שפרט המידע החדש והלא צפוי הובן ועובד, יציץ מעבר לכתף אדם חדש, פרט מידע נוסף, גילוי לא ידוע שיטרוף מחדש את חייהם של כל מי שהכירו אותו.

מתוך "גברת וילסון"
מחפשים את הבינג' הבא? הירשמו עכשיו וקבלו את המלצות הצפייה הכי טובות באתר הארץ

המדהים בסיפור הזה, כך דיווחה העיתונות הבריטית עם עלייתה של המיני סדרה, הוא שגם היום, יותר מ–50 שנים מאז מת, משפחתו, משפחותיו יש לדייק, אינן יודעות מי היה בדיוק ומה מבין הדברים שסיפר היה אמת. חלקם הגדול, אמרה נכדתו, נותרו מסווגים עד היום.

"גברת וילסון". יס אדג', 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ