האם "מטומטמת 3" תצליח לשחזר את הבאז של העונות הראשונות?

שירי ואסף הצליחו להימלט בסוף העונה השנייה לקפריסין. כצפוי, מהר מאוד, בעיקר הודות לאופי של שירי שהקנה לסדרה את שמה, הם מסתבכים

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בת חן סבג ומוקי ב"מטומטמת 3".
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

שלוש שנים אחרי ששודר הפרק הראשון שלה ושנתיים אחרי תחילת שידור העונה השנייה, נפתחת העונה השלישית של "מטומטמת" בנקודה שבה הסתיימה העונה הקודמת. הפרק הראשון והארוך של העונה החדשה (52 דקות) מנסה להתייחס לרוב קווי העלילה: שירי ואסף, שבסוף העונה השנייה הצליחו להימלט לקפריסין, חבולים אבל עם מיליון אירו באמתחתם, מנסים לזייף דרך מאכער מקומי דרכון שיאפשר להם לצאת מהמדינה.

כצפוי, מהר מאוד, בעיקר הודות לאופי של שירי שהקנה לסדרה את שמה, הם מסתבכים. בהמשך העונה הם יסתבכו אפילו יותר ושירי תיאלץ לשוב לישראל למשימה מסוכנת נוספת, הפעם בשליחות ברונית סמים מקסיקאית. בארץ, לירז מנסה לממש את פנטזיית הבורגנות הזוגית עם ניסו, אבל מתקשה לסלק את נתי, הצלע השלישית וההרה שלהם, מחוץ לתמונה. לכל זה מצטרף סוחר סמים, איסמעיל הנייה, שהקשר שלו להמשך העלילה עוד יתברר (בינתיים הדמות שלו היא קומית־טראגית עם אפקט פוליטי שזוכה לסצינת נקמה מרהיבה בסוף הפרק הראשון) ובפרקים הבאים גם חוקרת משטרה שתצא לחפש את שירי.

"מטומטמת", הסדרה שיצרה בת חן סבג שגם מככבת בה, נהפכה לאחד הנכסים הגדולים של הוט בשעה ששודרה. שבועות אחרי שהחל שידורה דווח על 6 מיליון הורדות לפרקים שלה בשירות הווי־או־די של החברה. שנתיים עברו מאז שודרה העונה השנייה שלה ומעניין יהיה לראות האם היא מצליחה לשחזר את הנתונים, את הבאז ואת העניין הגדול סביבה.

"מטומטמת 3". הוט 3, 22:15

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ