להיות פרועה ומשוחררת לאלתר

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
מתוך "חיים מושלמים". לצחוק מדברים שמעוררים אי נוחות
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

מריה ננטשת על ידי הארוס שלה גוסטבו במעמד החתימה על משכנתה לדירה החדשה שהתכוונו לקנות ביחד. העילה לפרידה: מריה, רופאת שיניים שכל חלומותיה ואורחותיה סדורים מגיל שמונה, היא האדם הטרחן, העצור וה - אין איך לתאר זאת מלבד השימוש בביטוי "סחי בלטה" - שמתהלך על אדמת ספרד. בתגובה, היא מחליטה לשמוע ולהפנים את הביקורת, ולהיות פרועה ומשוחררת לאלתר. אבל שימוש נדיב ב־MDMA, הידוע גם כסם האהבה, במערכה הראשונה, יגבה תוצאות במערכה השנייה. והשלישית. ובעצם לאורך הסדרה כולה.

"חיים מושלמים", הקומדיה הספרדית שיצרה ומככבת בה לטיסיה דולרה, זמינה ב-VOD של הוט ושידורה האנלוגי יתחיל היום, היא שילוב בלתי אפשרי בין קומדיה, וכזאת הרוויה סצינות מין, ומה שהיא כנראה העלילה הכי פחות תקינה פוליטית כרגע על המסך. היא מערבת סטוץ עם פרטנר הלוקה בשכלו, הריון לא מתוכנן ושלל אירועי לוויין המתרחשים במקביל.

נוסף למריה, עוסקת הסדרה גם בחייהן של אחיותיה, כריס, אשת הקריירה האמורה להיות במסע להריון שלישי, אבל בפועל ובסתר נוטלת גלולות למניעת הריון, ואסתר, האחות השלישית, לסבית שמנסה לפרוץ כציירת ובינתיים מחלטרת במוזיאון השעווה המקומי. איכשהו, הסלט הזה לא מביך ומתבקש לומר משהו על הקשר בין הטיפול של "חיים מושלמים" בנושא ל"על הספקטרום" הישראלית, החלוצית. גם אם לעתים הצחוק שהן מחלצות הוא צחוק עצבני מעט.

"חיים מושלמים" הוט HBO, 22:00

תגובות