חן חדד
חן חדד

קמפייני הבחירות של המפלגות בארץ הצליחו לזכות בתשומת הלב של תוכניות האירוח האמריקאיות שלא מהססות לעשות מהן צחוק. לאחר שג'ון סטיוארט צחק על סרטון הבייביסיטר, ג'ון אוליבר הקדיש פינה בתוכנית האחרונה של "השבוע שעבר", ששודרה בליל ראשון, לעקיצות ובדיחות על הבחירות בישראל. על הכוונת היו הקמפיינים של הליכוד, המחנה הציוני ויש עתיד.  

לסרטון של ג'ון אוליבר מהתוכנית האחרונה

"תשדיר הבחירות האחרון של ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, עורר מחלוקת בישראל" אמר הקומיקאי והציג את "סרטון דאעש" של הליכוד, שמזהיר שהשמאל יגרום לעלייתו של ארגון הטרור וכניסתו לישראל. "אני די בטוח שאם דאעש היו רוצים להשתלט על ישראל הם לא היו מחכים בנימוס עד הבחירות", צחק. המוטו שלהם הוא לא "'מוות לישראל!' - בכפוף לתוצאות הבחירות".

אוליבר צחק גם על הטענה שקולו של יצחק הרצוג מרתיע את הבוחרים הפוטנציאלים. "הייתי חייב לשמוע את הקול הנורא הזה בעצמי" אמר ותהה האם מדובר בקול מעצבן כמו זה של שחקן הקולנוע ראסל קרואו כשהוא פוצח בשירה. המנחה הציג בפני הצופים האמריקאים סרטון שבו הרצוג מופיע על המסך ומדובב על ידי קריין. "זה קול גברי נורמלי לגמרי. אבל אני חייב לומר שזה לא סימן טוב למנהיגות גדולה שכשמישהו מבקר את הקול שלך ואתה נלחץ ושוכר את שירותיו של מדבב".

המנחה התבדח על חשבון הסרטון של יש עתיד, שבו מסופר במשך שלוש שעות על הישגי המפלגה וברקע צייר מצייר ציור קיר. "אני חושב שזה מאוד אמיץ ליצור קמפיין שמאפשר לבוחרים להשוות בינך ובין צפייה בצבע מתייבש".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ