חן חדד
חן חדד

קווין ספייסי, המגלם את נשיא ארצות הברית בדרמה המצליחה "בית הקלפים", התארח בשבוע החולף בתוכניתה של אלן דג'נרס והתחרה מול ילדה בת חמש בחידון על הנשיאים האמריקאים לאורך ההיסטוריה.

הילדה, מייסי הייזלי, הופיעה לראשונה בתוכנית בפברואר האחרון וחשפה שהיא מומחית לכל הפרטים על כהונתם של 43 נשיאי ארצות הברית. כעת, אלן הזמינה אותה לשוב לתוכנית שבה התארח גם ספייסי, והשניים התחרו זה מול זה בחידון טריוויה על הבית הלבן.

עוד לפני שהשחקן בן ה-55 הספיק לשמוע את השאלות עד סופן, הייזלי לחצה על הזמזם והפגינה ידע נרחב בשאלות כמו "מיהו הנשיא הראשון שזכה לחשמל בבית הלבן?" (בנג'מין הריסון) ו"כמה חדרים יש בבית הלבן?" (132), בעוד שספייסי השתדל להפסיד בקלילות ובחן המוכר שלו.

הייזלי, תושבת קנזס, סיפרה בביקורה הראשון בתוכנית שהחלה להתעניין בנושא מאז גיל ארבע. מהרגע שגילתה את פני הנשיאים על שטרות הכסף, החלה ללמוד את כל הפרטים על כהונתם ואף המציאה שיר שסייע לה לזכור את שמות הנבחרים לפי סדר כהונתם. לשאלתה של אלן מה תרצה להיות כשתגדל, ענתה הייזלי "להיבחר לנשיאה".

המנחה הפופולרית ניצלה את השפעתה והעניקה להייזלי סיור אישי בבית הלבן, שנחתם בזכרונה כ"יום הטוב ביותר בחייה". "אם הילרי קלינטון תיבחר לנשיאה איך יכנו את ביל קלינטון - הגבר הראשון"? שאלה את אוצר הבית הלבן ביל אלמן, שענה בחיוך "זו שאלה גדולה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ