חן חדד
חן חדד

בעוד שאינספור סרטי קולנוע חדשים עושים את דרכם למסך הגדול, כבר ברור לכולם שהסרט המדובר של 2015 הוא "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" שהסעיר השבוע את מעריצי הסאגה לאחר חשיפתו של טריילר קצר. הדקה ו-25 השניות של הטריילר לסרט השביעי והמצופה נותחו בזכוכית מגדלת, הפכו לשיחת השבוע ברשתות החברתיות ובעיקר – סיפקו חומר רב לפארודיות ודיונים סוערים סביב עיצובה החדש של חרב האור.

החרב האיקונית מופיעה לרגע קצרצר בטריילר, אבל המעריצים האדוקים של "מלחמת הכוכבים" נדהמו מהחשיפה שמדובר בחרב בצורת צלב, הכולל פס אור ראשי ושני פסי אור שיוצאים מתוך ידית החרב לצדדים. מהר מאוד הרשת התמלאה בויכוחים סביב השאלה האם אפשר בכלל להילחם באמצעות חרב כזו ובממים שמציגים את החרב בצורת חנוכיה, סימן דולר, אולר שוויצרי ועוד בדיחות על חשבון העיצוב החדש.

לאור ההיסטריה שפשטה ברשת, סטיבן קולבר החליט שהגיע הזמן להגיב על "הקונפליקט החדש באיזור מדברי מסוכסך" והקדיש זמן לנושא בתוכניתו "דו"ח קולבר" שחזרה השבוע מחופשה קצרה. הסאטריקן המצליח – ומעריץ מספר אחת של הסאגה – הסביר בקטע המבדר מה הוא חושב על הטריילר לסרט המצופה ועל הסערה סביב החרב החדשה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ