גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

משה נסטלבאום, לשעבר מנהל חטיבת החדשות בערוץ 1, תובע את המגיש והעיתונאי יגאל רביד, תביעת דיבה. התביעה, על סך מיליון שקלים, מכוונת נגד התבטאויות של רביד בחשבון הפייסבוק שלו ובריאיון לעיתון ידיעות אחרונות, שעסקו בנסטלבאום. הוא טוען כי הן נועדו לפגוע בשמו הטוב ולסכל את כניסתו לתפקיד מנהל הערוץ הראשון.

התביעה, שהגיש נסטלבאום באמצעות בא כוחו, עו"ד אמיר טיטונוביץ', הוגשה חודשים מעטים אחרי תביעת נזיקין שהגיש רביד נגד נסטלבאום ורשות השידור, בדרישה לפיצויים ובגובה חצי מיליון שקלים. כזכור, תובענה באגף המשמעת של נציבות שירות המדינה הוגשה נגד נסטלבאום בעקבות תלונה של רביד ועובדים נוספים ברשות, והסתיימה בעסקת טיעון שבה הודה הנתבע בהתבטאויות בלתי הולמות שהשמיע כלפי רביד. הוא הורשע בהתנהגות שאינה הולמת עובד מדינה, נקנס והושעה מתפקידו. לאחר שרשות השידור ביקשה לשוב ולמנותו למנהל חטיבת הטלוויזיה, הגישו אגודות העיתונאים עתירה לבג"ץ בעניין וצו ביניים של בית המשפט קבע כי נסטלבאום יועבר מיידית מתפקידו. על פי התביעה שהגיש נסטלבאום "בהיעדר סגולות מקצועיות, שנדרשו כדי לקדמו בעבודתו ברשות השידור, הפך רביד את נטייתו המינית קרדום לחפור בו". עוד טוען נסטלבאום כי פנייתו של רביד בתלונה על הטרדה לנציבות שירות המדינה ולממונה על מעמד האישה ברשות השידור, נועדה לשדרג את מעמדו ולהשיג לעצמו תפקידים.

יגאל רביד מסר בתגובה: "נסטלבאום שוב חי בסרט ושוב הולך להפסיד. זוהי תביעת סרק שנועדה לגרום לי למשוך את תביעת הפיצויים שהגשתי על עבירות שבגינן כבר הורשע. טוב יעשה אם יחסוך את כספו לתשלום פיצויים לי ולאחרים שנפגעו ממנו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ