שחקני "משחקי הכס" חתמו על חוזים להמשך העונה השביעית

החוזים החדשים ממקמים את השחקנים בין מקבלי השכר הגבוה ביותר בטלוויזיה בכבלים בארצות הברית

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

צוות השחקנים של "משחקי הכס" חתמו על חוזים להמשך העונה השביעית וקיבלו העלאה משמעותית בשכרם. ערוץ HBO חידש את החוזים של השחקנים שהיו חתומים רק על שש עונות למשא ומתן לקראת העונה השביעית וחתם אתם על חוזים חדשים, כך דיווח "הוליווד ריפורטר".

החוזים החדשים ממקמים את השחקנים, שישתתפו בעונה החמישית והשישית (שעליהן הוכרז באפריל שעבר) והשביעית (אף שעוד לא סוכם שתהיה כזאת - אבל לאור ההצלחה סביר שתהיה) בין מקבלי השכר הגבוה ביותר בטלוויזיה בכבלים. נציגי הערוץ סירבו להגיב על המשא ומתן על החוזים החדשים.

כמו בסדרה, המבוססת על הספרים מאת ג'ורג' ר"ר מרטין, גם בקרב השחקנים יש מעמדות. בשורה הראשונה נמצאים השחקנים קיט הארינגטון (ג'ון סנואו), פיטר דינקלג' (טיריון לאניסטר), לינה הדי (סרסאי לאניסטר), אמיליה קלארק (דנריס טרגריין), וניקולאי קוסטר וולדן (ג'יימי לאניסטר). אלה בעלי המשכורות הגבוהות ביותר.

מתוך "משחקי הכס"צילום: אי־פי

מתחתיהם נמצאים נטלי דורמר (מרג'רי טיירל), סופי טרנר (סאנסה סטארק), מייזי ויליאמס (אריה סטארק) ואחרים. והם מרוויחים פחות, מתחת יש עוד מעמד שמרוויחים עוד פחות, ובכל מקרה יותר מבעבר.

פתיחת חוזים למשא ומתן מחדש מקובלת בסדרות להיט, ו"משחקי הכס" היא הסדרה המצליחה ביותר של HBO כיום. בפרק האחרון של העונה הרביעית צפו 7.1 מיליון בני אדם. בכל הפלטפורומות צופים בה בממוצע 18.6 מיליון בני אדם. כמו כן היא הובילה בטקס האמי האחרון במספר מועמדויות לפרסים - 19 בסך הכל.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ