דיוויד צ'ייס שוקל ליצור פריקוול ל"סופרנוס"

האם מדובר בתרגיל יחסי ציבור או בתשוקה אמיתית לספר על התקופה שבה סמים שטפו את ניו יורק?

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד
חן חדד

יוצר "הסופרנוס" דיוויד צ'ייס עורר לאחרונה סערה לאחר שראיון שהתפשט ברשת כלל ציטוט שבו הוא מודה שטוני לא מת בסצינת הסיום של הדרמה. אמירתו עוררה דיונים סוערים וצ'ייס העביר הודעה רשמית לתקשורת בה הכריז שהשאלה אם טוני חי או מת אינה חשובה ושלמרות שאכן אמר את הציטוט המיוחס לו העיתונאית פירשה את דבריו שלא כהלכה.

כעת צ'ייס מסעיר את הצופים הנאמנים עם ראיון נוסף שהעניק, הפעם כחלק ממסע הקידום לגרסת הבלו-ריי של כל פרקי "הסופרנוס". בראיון ל-AP, צ'ייס חשף שהוא שוקל ליצור פריקוול לסדרה – רעיון שנשמע לפתע מציאותי מתמיד – במיוחד בימים בהם "טווין פיקס" חוזרת לחיים ו"שובר שורות" זוכה לספין אוף.

"ישנן כמה תקופות שיהיה מעניין אותי לדבר עליהן בפריקוול" אמר. "בעיקר על הגזענות ועל הרגע שבו סמים החלו לשטוף את רחובות ניוארק וניו ג'רזי בשנות השישים המאוחרות ותחילת שנות השבעים". "אם אצור את הסדרה, זו לא תהיה 'הסופרנוס' המוכרת לצופים", הדגיש. "וכמובן, לפחות אדם אחד שנצטרך להפקה שכזו איננו", אמר על מותו של ג'יימס גנדולפיני בשנה שעברה.

הסופרנוסצילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של הסדרה

אמנם תמיד קיימת האפשרות שצ'ייס משוחח על הפריקוול רק כדי לקדם בהצלחה את מהדורת הבלו-ריי, אבל אין ספק שהוא להוט לשוב לתקופה שהוא מציין, ששימשה גם כרקע לסרט הביכורים שלו כבמאי "Not Fade Away". סרט ההתבגרות המוזיקלי, שמתרחש בפרברי ניו ג'רזי של שנות השישים, מספר את סיפורם של שלושה צעירים שמחליטים להקים להקת רוק ומאחד בין צ'ייס ובין גנדולפיני בתפקיד אב משפחה איטלקי-אמריקאי שמתקשה להתאושש מהמיתון הכלכלי.

בנוסף, כחלק ממסע יחסי הציבור של המהדורה המיוחדת צ'ייס התראיין בשבוע החולף ל"הפינגטון פוסט" ובחר את הפרקים הטובים ביותר של כל אחד מגיבורי "הסופרנוס". בין השאר, עבור טוני, צ'ייס בחר את הפרק השני והשלישי בעונה השישית המציגים את סדרת החלומות של טוני בתרדמת שמובילה אותו לחיים אחרים בזהות אחרת. עבור כרמלה בחר את פרק 13 בעונה הרביעית שבה היא מתעמתת סוף סוף עם טוני ומחליטה להיפרד ממנו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ