ריאליטי חדש על מורמונים נשואים הנמשכים לגברים מעורר סערה

"My Husband's Not Gay" אמור להיות משודר ביום ראשון הבא ברשת TLC האמריקאית. בארצות הברית כבר יש הקוראים לביטולו בטענה שהוא הומופובי

איתמר זהר
איתמר זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתמר זהר
איתמר זהר

דוקו־ריאליטי חדש, שבו גברים מורמונים מספרים על משיכתם לגברים למרות היותם נשואים לנשים, מעורר מחלוקת עוד לפני עלייתו בטענה שהוא הומופובי ומנסה להציג את הנטייה המינית כדבר הניתן לשינוי.

הדוקו־ריאליטי "My Husband's Not Gay" אמור להיות משודר ביום ראשון הבא ברשת TLC האמריקאית. מרואיינים בו גברים מורמונים מסולט לייק סיטי שביוטה שלדבריהם הם אינם רואים את עצמם כהומואים. שלושה מבין ארבעת המרואיינים נשואים ומצולמים לצד נשותיהם. בפרומואים לתוכנית מספרת אחת מהם שהיא "נפגעת מאוד כשמישהו מכנה את בעלי הומו". אחד הגברים הנשואים אומר כי "שום נישואים אינם מושלמים, אבל בזכות האמונה בדת אנחנו מצליחים להתגבר על הקשיים". הרווק היחיד מבין ארבעת הגברים, שהוא גם הצעיר בהם, אומר כי למרות הכל הוא רוצה להתחתן עם אשה.

באתר change.org נפתחה בסוף דצמבר עצומה הקוראת לבטל את התוכנית ועד כה חתמו עליה יותר מ–50 אלף בני אדם. ג'וש האריס, שיזם אותה, מגדיר את עצמו כהומו נוצרי, יוצא בה נגד הרעיון שלפיו הומואים צריכים להיות סטרייטים כדי להאמין באל.

מנהלי רשת TLC שמחים בוודאי על ההמולה התקשורתית שיוצרת התוכנית. הרשת מתמחה בשנים האחרונות בסדרות ריאליטי פרובוקטיביות כמו "ג'ון וקייט פלוס 8" ו"האני בו בו" שלמרות הביקורות הקטלניות מושכות מיליוני צופים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ