גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

"Better Call Saul", סדרת הבת של "שובר שורות", נקנתה לשידור בישראל ותשודר כאן בהוט, ביס ובסלקום טי-וי. את הסדרה יצרו יוצריה של "שובר שורות", וינס גיליגן ופיטר גולד, והיא מספרת את קורותיו של עורך הדין סול גודמן, עורך דינו של וולטר וייט כוכב "שובר שורות", שש שנים לפני שהשניים נפגשו.

מתוך "בטר קול סול"

את Better Call Saul הפיקה חברת ההפקה סוני ותשדר רשת הכבלים האמריקאית AMC. היא תעלה בארצות הברית ב- 8 בפברואר ותשודר במקביל גם בארץ. העלילה מתחילה בשנת 2002 ומתקיימת באלבקרקי, ועוקבת אחרי ג'ימי מקגיל, שמו האמיתי של גודמן, לפני שלקח לו שם יהודי, ההולם (כך הסביר באחד מפרקי "שובר שורות") את מעמדו כעו"ד מצליח וחלקלק. ב- 10 הפרקים של הסדרה יתואר המהפך מג'ימי, עו"ד קטן וכושל, לסול.

על האפשרות לסדרת בת רמז גיליגן לפני כשנתיים ולפני כשנה וחצי, באפריל 2013 אושר הדבר רשמית והספירה לאחור, עבור המוני מעריצי הסדרה, החלה. בכתיבתה השתתפו גולד, מכותבי ומפיקי הסדרה המקורית ומי שיצר את דמותו של סול ומפיקי "שובר שורות, מארק ג'ונסון ומליסה ברנשטיין. את סול ישוב לגלם השחקן בוב אודנקירק ולצדו יככב בסדרה גם ג'ונתן בנקס, גם הוא מ"שובר שורות" (מייק ארמנטראוט).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ