אילן פלד ויעל פוליאקוב ישחקו במערכונים לקראת הבחירות בערוץ 1

המערכונים ישובצו בשבועיים שלפני הבחירות במארס הקרוב ויעקבו אחרי מסען של שתי נשים מרגע הקמת מפלגתן, "שלא נס ליחם", ועד הבחירות לכנסת.

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

אילן פלד ויעל פוליאקוב יצלמו וישדרו סדרת מערכונים לקראת הבחירות שתשולב בשידורי הבחירות של ערוץ 1, כך הודיע הערוץ לפני זמן קצר. המערכונים של פלד ופוליאקוב ישובצו בשבועיים שלפני הבחירות במארס הקרוב, וביום הבחירות ישתתפו בשידורי האולפן המרתוניים. המערכונים ישובצו בנפרד ולא כתוכנית בפני עצמה והם יעקבו אחרי מסען של שתי נשים מרגע הקמת מפלגתן, "שלא נס ליחם", ועד הבחירות לכנסת.

זוהי לא ההתנסות הראשונה של פלד ופוליאקוב עם רשות השידור. ב-2013 שובצו מערכונים קצרים שיצרו במהלך שידור פסטיבל הזמר והפזמון. גם המערכונים האלה, כמו אלו החדשים הצפויים לעלות על מסך הערוץ, מאופיינים בסגנונם של השניים: ססגוני, קאמפי ופרוע. סגנון זה הפך אותם לכוכבי התכנית "מה נסגר", ששודרה בערוץ 10, בה הם התפרעו בשלל דמויות וסיטואציות (למשל סדרת מערכונים הלועגת לתוכניות כישרונות ממקומות נידחים, או סדרה אחרת, המתקיימת על סיפונה של ספינת חלל ומהדהדת לסדרות החלל של שנות ה- 90). עם זאת, ניסיונם לשחזר את ההצלחה במסגרת פינה בתכנית "ארץ נהדרת" כשל ועורכי התכנית הורידו את הפינה לפני תום העונה.

ההודעה על הצטרפותם של פוליאקוב ופלד לצוות התכנית באה שבועיים אחרי שיעקב אילון החל להגיש את המהדורה המרכזית בערוץ ואחרי שנודע כי מגישי המהדורה עד כה, מירב מילר ואמיר אבגי, יגישו תוכנית בחירות יומית. השינויים הללו מצטרפים לשינויים אחרים בערוץ וברשות כולה, לקראת הרפורמה בשידור הציבורי, במסגרתו ייסגר הגוף הנוכחי מיד לאחר שיקום תאגיד שידור ציבורי חדש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ