גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

ערוץ 9 הרוסי ישדר את תחרות "מיס יוניברס". הערוץ הוא גוף השידור היחיד שיעביר את התחרות בישראל. היא תשודר בשידור חי ביום שני הבא מפלורידה בארצות הברית.

מיס לבנון, סאלי גרייג'. האשימה את מיס ישראל, דורון מטלון, שנדחפה לתצלום סלפי משותףצילום: אי־אף־פי

תחרות "מיס יוניברס", הנקראת בישראל "מיס תבל", היא אחת משתי תחרויות יופי בינלאומיות שבהן משתתפת ישראל בכל שנה. הראשונה, "מיס עולם", התקיימה לפני כחודש באנגליה והשתתפה בה מלכת היופי של ישראל, מור ממן. במיס יוניברס תייצג את ישראל מיס ישראל, דורון מטלון.

מטלון העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תצלום סלפי משותף לה, למיס יפן, מיס סלובניה ומיס לבנון, סאלי גרייג'. אלא שהתצלום התמים לכאורה עורר סערה בלבנון. על פי החוק בלבנון, כך נכתב באתר "דיילי סטאר" הלבנוני, יצירת קשר עם מדינת אוייב היא אסורה. עניין זה והגינויים שספגה, מסבירים את הודעת ההבהרה שפירסמה גרייג' בחשבון האינסטגרם שלה, ובה היא מאשימה את מטלון בהתפרצות מכוונת לתמונה. "מהיום שבו הגעתי לתחרות התחמקתי בזהירות מכל תמונה עם מיס ישראל, שניסתה שוב ושוב להצטלם אתי", כתבה גרייג'. "היא נדחפה לתמונה וצילמה סלפי בנייד שלה, בזמן שהתכוננתי לצילום לצד מיס סלובניה ומיס יפן. אני מקווה", הוסיפה, "שעדיין תתמכו בי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ