הקומיקאית האמריקאית צ'לסי הנדלר תופיע בישראל

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

הקומיקאית האמריקאית צ'לסי הנדלר מגיעה להופעה בישראל. היא תשתתף ביום ראשון ב"ערב של צחוק בריא" - אירוע חד פעמי, שבו הרכבים קומיים ישראליים יופיעו ואף יתאחדו באותו ערב. האירוע הוא מופע התרמה, שיתקיים במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב, ב-20:00. מחירי הכרטיסים נעים בין 500 ל-1,800 שקלים, והכנסות המכירה יועברו למרכז טל בבית החולים שיבא בתל השומר, מרכז לרפואה אונקולוגית משולבת, שהוקם על שם טל יעקובסון, במטרה לשנות את תרבות הטיפול בסרטן.

צ'לסי הנדלרצילום: Colin Young-Wolff/Invision/AP

בין ההרכבים הישראליים שיופיעו בערב יהיה איחוד של "הקומדי סטור", מושונוב, גליקמן, קושניר ובראבא מ"זהו זה", "ציפורלה", "מה קשור", "ארץ נהדרת", "עלילות משה בעיר הגדולה", "החמישייה הקאמרית" ועוד קומיקאים כגורי אלפי, ליאור כלפון, ציפי שביט ואחרים.

צ'לסי הנדלר, האורחת האמריקאית של הערב, בת 39, היא קומיקאית ושחקנית, שעד לא מכבר הגישה את תוכנית האירוח הלילית של ערוץ אי! "צ'לסי לייטלי". לפני שנתיים דורגה ברשימת מאה האנשים המשיפיעים של מגזין "טיים". הנדלר, ממוצא יהודי, הגישה והשתתפה בתוכניות אירוח רבות. ב-2012 עלה סיטקום שלה ובהשתתפותה ושמו "האם את שם, צ'לסי?" ברשת אן־בי־סי, והוא מבוסס על רב המכר שלה מ-2008 ששמו "האם את שם, וודקה? זאת אני, צ'לסי".

הסדרה שודרה במשך עונה אחת בלבד עד שבוטלה. את התפקיד הראשי בה גילמה לורה פרפון ("הכתום זה השחור החדש"), שהיתה צ'לסי, ואילו הנדלר עצמה גילמה את אחותה סלואן, אשה שמרנית שנולדה מחדשה כנוצרייה מאמינה, אשה מרובעת, המנוגדת לגמרי לאחותה צ'לסי, החופשייה ברוחה.

תגובות