מושיק עפיה הוא הזוכה באח הגדול VIP; "זה הרגע המאושר בחיי"

עפיה הצליח לעקוף בדרך למעלה את הפיינליסטים שכללו את נירו לוי (במקום השני), שיר אלמליח (מקום שלישי), איציק זהר (מקום רביעי) וסטלה עמר (מקום חמישי)

איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתי שטרן

הזמר מושיק עפיה הוא הזוכה בעונת ה-VIP של תוכנית "האח הגדול". עפיה הצליח לעקוף בדרך למעלה את הפיינליסטים שכללו את נירו לוי (במקום השני), שיר אלמליח (מקום שלישי), איציק זהר (מקום רביעי) וסטלה עמר (מקום חמישי). עם זכייתו מצטרף עפיה לרשימת הזוכים בתוכנית, הכוללת את שפרה קורנפלד, דודי מליץ, אלירז שדה, ג'קי מנחם, קותי סבג, טהוניה רובל וטל גלבוע.  

רגע לפני שיצא מן הבית, לאחר 38 ימים, הוזמן עפיה לביקור אחרון בחדר "האח הגדול", ושם נאמר לו: "לפני 38 לילות בדיוק התגלשת לבית ריק עטוף בקרטונים, ולמשך כמה דקות בודדות היית לבד בבית. גם עכשיו הבית ריק, אבל אתה בטוח מבין שאתה כבר לא לבד, כי הגולשים בבית התאהבו בך מהרגע הראשון". עפיה עצמו, נרגש מן המעמד, אמר בתגובה לזכייה "זה הרגע המאושר בחיי. אין יותר כיף מאשר לקבל אהבת חינם. אני עוד צריך לעכל את כל מה שקורה כאן איתי".  

עפיה הצליח להתבלט במהלך העונה כמי שנמנע ככל הניתן מעימותים ומאינטריגות מיותרות. בניגוד לדמויות אחרות שנהנו מיצירת פרובוקציות וחרחורי ריב, עפיה שמר על מקום ניטרלי וניסה לגשר בין דיירי הבית. גם לאחר שיצא כמנצח של העונה, קיבל חיבוקים חמים משאר המתמודדים, ששמחו לפרגן לו על הזכייה.

עפיה עם כניסתו לבית האח הגדול. נמנע מעימותים ומאינטריגותצילום: רועי ברקוביץ

במהלך העונה פורסם בכלי התקשורת כי בעקבות פשיטת הרגל שעליה הכריז עפיה בשל חובות מצטברים, השכר שניתן לו מחברת ההפקה "אנדמול" (המסתכם בכמאה אלף שקלים) יועבר ישירות לעורך הדין המטפל בתיק, וזאת בכדי למנוע הברחה של הכסף אל מחוץ למעגל החייבים. כעת יתברר אם עפיה יוכל לעשות שימוש בג'יפ הלקסוס שקיבל כזוכה העונה או שמא ייאלץ להעביר גם אותו לצד שלישי.

העונה השנייה של "האח הגדול VIP" נחשבה לנטולת סקנדלים באופן יחסי. האירועים הבולטים בה נחלקו בין דבריה המזלזלים של אריאנה מלמד כלפי מוזיקה ים תיכונית, התבטאויותיו ההומופוביות של נירו לוי, פרישתו המוקדמת של ישראל גודוביץ' וחובותיו של עפיה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ