הוא משלנו: מתמודד ישראלי הדהים את שופטי The Voice בהולנד

<P>גיא ברזילי, תושב תל אביב לשעבר, נבחן לגירסה ההולנדית של "The Voice", הרשים את חבר השופטים וקטף מחמאות מקיר לקיר: "זה היה אודישן מושלם", "אני מנשק את הקרקע שאתה דורך עליה" ו"עזוב הכל והיכנס לתעשיית המוזיקה". צפו באודישן</P>

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

גיא ברזילי בן ה-31 לא האמין שזה קורה לו. המוזיקאי הישראלי, שמנגן על פסנתר מאז גיל 6 ומופיע על במות מגיל 16, נולד בתל אביב וחי ב-13 השנים האחרונות באנגליה. ברזילי החל להופיע בשנתיים האחרונות בחרוניגן שבהולנד, אז גם שמע על האודישנים לגירסה ההולנדית של "The Voice" והחליט לנסות להיבחן.

ברזילי ניגש לאודישן וביצע גירסה אקוסטית של "True colors" מאת סידני לאופר. כ-10 שניות לאחר שהחל לשיר, נרשמה התלהבות בקרב הקהל ואף אצל שופטי התחרות. על פי חוקי התוכנית, השופטים אינם רשאים בתחילה לצפות במתמודד, אלא אם כן הם מעוניינים ללוות אותו במהלך התחרות, ואז הם רשאים לסובב את כסאם ולחזות בו. כאמור, תוך שניות מספר הסתובבו כל השופטים והריעו לברזילי.

"זה היה אודישן מושלם, יותר ממושלם", השפכו בפניו לאחר שסיים לשיר. "הדהמת אותי, זה מאוד מוזיקלי ומהלב", הצהיר אחד השופטים, "בדקה וחצי התעלית מעל כל ההופעות שאי פעם הייתי בהן. הכישרון שלך ייחודי, עזוב את הכל והיכנס לתעשיית המוזיקה". "אני אנשק את הקרקע שאתה דורך עליה", אמר לו שופט אחר, ואילו המוזיקאי רואל ואן ולדן, בו בחר ברזילי כמנטור, הבטיח לו "אתה ואני נגיע רחוק ביחד". מיותר כמובן לציין שברזילי עבר לשלב הבא, ונחשב כרגע מתמודד מן המניין.

צפו באודישן של גיא ברזילי:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ