ארץ מתחרדת: מערכון חדש של "ארץ נהדרת" עלה לרשת

מערכת "ארץ נהדרת" שחררה קטע נוסף לקראת עליית העונה החדשה. במערכון, שנקרא "סרטי מהדרין", נראית דמותו של טל פרידמן כחרדי המשתרבב לסרטים וסדרות ומשנה בהן את התסריט

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

העונה החדשה של ארץ נהדרת מחממת מנועים לקראת עלייתה לאוויר: אתר התוכנית הרשמי ב-mako שחרר הערב מערכון נוסף שיצרה המערכת לאחרונה, בשם "סרטי מהדרין".

במערכון נראה טל פרידמן לבוש כחרדי ומושתל לתוך סצינות מסרטים מפורסמים כגון "אישה יפה", "טיטאניק", "ריקוד מושחת" ו"דיזינגוף 99", כמו גם סדרות הטלוויזיה חברים וסקס והעיר הגדולה. ראשו של פרידמן מודבק בכל פעם על דמות אחרת בסצינה, תוך כדי שהוא משנה את המשפטים בתסריט כדי שיישמעו יהודיים והלכתיים.

דן כנר מהלל: מערכון של ארץ נהדרת ברשתבקרוב: מערכון של ארץ נהדרת על מעושרות

המערכון, כך נכתב באתר, מגיע כתגובה לנושאים כגון הדרת נשים שעלו לאחרונה לכותרות, כמו גם פרשיות קווי הההפרדה בין גברים לנשים בקווי אוטובוס והתפרעויות הימין הקיצוני בבית שמש.

מערכון "סרטי מהדרין":

לפני כשבוע שחררה "ארץ נהדרת" מערכון נוסף לרשת כתגובה מהירה וסאטירית לנאומו מעורר המחלוקת של ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס לציון יום השנה לאסון הכרמל וחלליו. במערכון גילם אלי פיניש את השדרן הוותיק דן כנר, שמגיש מבזק חדשות מיוחד המהלל את פועלו של ראש הממשלה בדומה לשידורים בטלוויזיה במדינה דיקטטורית.

העונה התשיעית של "ארץ נהדרת" צפויה לעלות במהלך החודש הבא ב"קשת", כשבאמתחתה שינוי בצוות השחקנים: רועי בר נתן וערן זרחוביץ' יצטרפו באופן קבוע לתוכנית, במקומם של אסי כהן ומאור כהן שבחרו לעזוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ