דן כנר מהלל: מערכון של ארץ נהדרת ברשת

בעקבות נאומו מעורר המחלוקת של ראש הממשלה בטקס הזיכרון לקורבנות אסון הכרמל, שחררו אנשי ארץ נהדרת מערכון לרשת

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

רגע לפני שיעלו עם עונה חדשה, שחררו אמש אנשי ארץ נהדרת מערכון לרשת. המערכון נוצר כתגובה מהירה וסאטירית, לנאומו מעורר המחלוקת של ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס לציון יום השנה לאסון הכרמל וחלליו. במערכון מגלם אלי פיניש את השדרן הוותיק דן כנר, שמגיש מבזק חדשות מיוחד המהלל את פועלו של ראש הממשלה בדומה לשידורים בטלוויזיה במדינה דיקטטורית.בקרוב: מערכון של ארץ נהדרת על מעושרותמולי שגב: "ארץ נהדרת שינתה את המציאות"ארץ נהדרת: הגיע הזמן להמתת חסד

כנר הנחה את האירוע והציג את ראש הממשלה לפני עלייתו לנאום: "האנדרטה הוקמה ביוזמתו של בנימין נתניהו. אני מתכבד להזמין את הראשון שהבין את גודל האירוע, שרתם את כל הגורמים בארץ ובעולם לסייע בכיבוי השריפה ומאז דואג ללא ליאות למשפחות. ראש הממשלה בנימין נתניהו". דברי ההאדרה, שהונחה כנר לומר על ראש הממשלה, צרמו לחלק והריחו כמעין ניסיון של נתניהו לרכב פוליטית על אסון הכרמל באופן שנשמע לחלק בוטה.

חבר הכנסת ממפלגת העבודה, איתן כבל, לעג בתגובה לדרך בה הוצג ראש הממשלה. בנאום בכנסת נשא דברים באופן סרקסטי על האופן בו הלל כנר את נתניהו: "שיערך שחור שופע, אתה מכדרר מהר יותר ממסי, אתה קופץ גבוה יותר מג'ורדן", אמר כבל בלעג על ראש הממשלה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ