"חטופים" האמריקאית נבחרה לאחת הסדרות הטובות של 2011 - חדשות טלוויזיה - הארץ

"חטופים" האמריקאית נבחרה לאחת הסדרות הטובות של 2011

הגרסה האמריקאית של חטופים נבחרה על ידי ה-AFI (מכון הסרטים האמריקאי) כאחת מ-10 הסדרות הטובות ביותר לשנת 2011. ההכרזה מגיעה ימים ספורים לאחר שנודע כי הסדרה מועמדת ל-3 קטגוריות בטקס איגוד התסריטאים האמריקאי

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר

הגירסה האמריקאית של חטופים ממשיכה להנות משבחי הביקורות והתעשייה המקומית בארצות הברית: ה-AFI, מכון הסרטים האמריקאי) הכריז אמש על עשרת הסרטים וסדרות הטלוויזיה הראויות לשבח לשנת 2011, כשברשימה נמנתה הומלנד (Homeland) לצד סדרות נוספות כמו שובר שורות, אימפריית הפשע, משפחה מודרנית, האישה הטובה ועוד.

הבחירות נעשות על ידי יוצרים מתחום הטלוויזיה והקולנוע, מבקרים ונציגים של המכון, שהוא עצמו מוסד ללא כוונת רווח. הטקס יתקיים ב-13 לינואר 2012 בלוס אנג'לס שבארצות הברית.

מעבר לכך, בטקס איגוד התסריטאים האמריקאי שיתקיים בשבועות הקרובים, מועמדת "הומלנד" לזכייה בשלוש קטגוריות: סדרת הדרמה הטובה ביותר, הסדרה החדשה הטובה ביותר ופרק הדרמה הטוב ביותר. יוצר הסדרה בישראל ("חטופים"), גידי רף, מועמד גם הוא כתסריטאי ובימאי יחד עם צוות הכתיבה האמריקאי הווארד גורדון ואלכס גנזה (24).

פרק הבכורה של "הומלנד", ששודר ברשת הכבלים Showtime, השיג נתון שיא עבור הרשת עם מעל למיליון צופים. הסדרה אף זכתה לביקורת מהללות ושמרה על רף גבוה גם בנתוני הצפייה וגם אצל המבקרים. לאחרונה נודע ש"הומלנד" תמשיך לעונה שנייה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ