אופרה ווינפרי חוזרת לטלוויזיה

הירידה ברייטינג והתוכניות הכושלות הובילו את אופרה ווינפרי למסקנה הבלתי נמנעת - היא צריכה לחזור למסך הקטן. ווינפרי: "אני נהנית מכל רגע"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

יש מי שמכורים לאכוהול, ויש מי שמכורים לטלוויזיה, כלומר להופעה בטלוויזיה. אופרה ווינפרי, האישה ורשת השידור, החליטה לחזור למסך הקטן. זאת לאחר שלפני כחצי שנה פרשה בחגיגיות אחרי 25 בכיסא מנחת תוכנית האירוח המצליחה ביותר בארצות הברית. הסיבה לפרישה אז - רצון להמשיך בעשייה מאחורי המצלמה - ופנייה לניהול "OWN" - רשת הטלוויזיה החדשה שרכשה. כעת, כשהרייטינג מדשדש וגם תוכנית האירוח של רוזי אודונל התבטלה, הבינה ווינפרי שהיא צריכה לשלוף את התותח הכבד - כלומר את עצמה. ב-1 בינואר 2012 יושק "הפרק הבא של אופרה", תוכנית טלוויזיה חדשה בהנחייתה של ווינפרי. בתוכנית תיסע המנחה הותיקה בכל רחבי העולם, ותראיין סלבריטאים, מנהיגים וגם משפחות רגילות. הרגעים הגדולים של אופרה

"אחרי 25 שנה הוצאתי את עצמי מהכיסא באולפן, אני עושה חיים ונהנית מכל רגע", סיפרה ווינפרי באתר הרשת שלה (OWN). "אני נוסעת ברחבי הארץ והעולם, פוגשת אנשים שאני באמת מתעניינת בהם, ואני בטוחה שגם הצופים יתעניינו. זה ממש נפלא להיות בחוץ, לחקור רעיונות חדשים ולפגוש אנשים שלא היכרתי".

במהלך מסעותיה פגשה ווינפרי משפחת יהודים חסידים שמועלם לא ראו טלוויזיה, הלכה על גחלים ובהמשך מתכננת גם מסע ארוך להודו. בתוכנית הראשונה תפגוש ווינפרי את הזמר ושופט אמריקן איידול סטיבן טיילר בביתו שבניו המפשיר. סלבריטאים אחרים שיופיעו ב"פרק הבא של אופרה" הם הבמאי ג'ורג' לוקאס והשחקן שון פן, עימו נסעה ווינפרי להאיטי.ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר. ווינפרי עם סטיבן טיילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ