"חטופים" האמריקאית תמשיך לעונה שנייה

בעקבות נתוני הרייטינג הגבוהים החליטה רשת הכבלים "שואו טיים" להזמין עונה שנייה של הגרסא האמריקאית של "חטופים".

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

רשת Showtime הודיעה ש-Homeland תמשיך לעונה שנייה. הגרסא האמריקאית של חטופים הושקה בארצות הברית ב-2 לאוקטובר ברשת הכבלים. לאחר שידורם של ארבעת הפרקים הראשונים מהעונה, שזכו לנתוני צפיית שיא, הוחלט להמשיך הלאה לעונה השנייה.

בארבעת השבועות בהם משודרת הסדרה היא הצליחה לשמור על סף רייטינג גבוה. פרק ההשקה הניב את אחוזי הצפייה הגבוהים ביותר, לדרמה חדשה של הרשת, מזה שמונה שנים עם נתון מרשים של 1.1 מיליון איש שצפו בשידור. הפרק האחרון, ששודר ביום ראשון זכה לרייטינג זהה לזה של פרק ההשקה. בנוסף הביקורות ממשיכות להלל ולשבח את הסדרה.

היום (רביעי) הודיעה הרשת כי תמשיך עם הסדרה וש ההפקה צפויה לצאת לדרך במהלך המחצית השנייה של 2012. מדובר בהישג עבור סדרה. גידי רף, יוצר "חטופים" (והתסריטאי והבימאי), יחד עם "קשת", מכרו את הסדרה לאולפני FOX בתחילת השנה. במקביל לכתיבת העונה השנייה בארץ, היה רף שותף לכתיבת הגרסה האמריקאית יחד עם הווארד גורדון ואלכס גנזה יוצרי הסדרה "24". העונה ה-1 של "חטופים" ששודרה ב-2010 זכתה אף היא לנתוני צפייה גבוהים (בקנה מידה מקומי) עם ממוצע של 25%, ודורגה בין עשר הדרמות הנצפות ביותר של העשור האחרון. בימים אלה הסתיימו הצילומים לעונה ה-2 שצפויה לעלות בקרוב.

בתגובה מסר מנכ"ל קשת, אבי ניר: "אני מודה לאולפני FOX ולרשת Showtime על האמונה ולגידי רף, הווארד גורדון ואלכס גנזה על היצירה. נמשיך באותה דרך גם בעונה השנייה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ