יפתח קליין יגלם אב הומוסקסואל

השחקן לוהק לסדרה החדשה של אבנר ברנהיימר ("עד החתונה"), ושתעלה בשנה הבאה בהוט

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

משפחה שכזו: לסדרה הקומית החדשה של העיתונאי אבנר ברנהיימר, ילוהק השחקן יפתח קליין (39) לתפקיד הראשי - כך נודע לעכבר העיר אונליין. הסדרה מבוססת על חייו האישיים של ברנהיימר והיא תגולל את סיפורם של זוג הומוסקסואלים המחליטים להביא ילד, יחד עם בחורה סטרייטית.

קליין, ששיחק בשנים האחרונות ב-"עד החתונה" ו- "רבעית רן", הוא הראשון שלוהק בינתיים וכרגע מתנהל איתו משא ומתן. קליין יגלם את האב ארז, הומו נוירוטי וחרדתי, המשתדל להיות אב למופת, אבל עושה כל טעות אפשרית על הדרך. לאחר קליין ילוהקו השחקן הראשי הנוסף (בן הזוג של קליין) והשחקנית הראשית (שתגלם את אם התינוק). "אנחנו בודקים אופציות להתאמה", מסר גורם בהפקה, "כרגע בחרנו את יפתח ואנחנו נתאים לו בן זוג ובת זוג".

הסדרה מבוססת על הטור "מיטה זוגית" שברנהיימר כתב בעבר בעיתון "הזמן הורוד" ועל הטור שכתב במוסף הארץ. עלילת הסדרה (שככל הנראה תיקרא "המשפחה") תתמקד במשפחה של זוג הומואים ורווקה סטרייטית המגדלים תינוק משותף בתל-אביב-יפו. היא תחל עם הלידה של התינוק וכל פרק יתמקד בקשיי הגידול הקומיים של המשפחה האלטרנטיבית הזו. את הסדרה מפיקה "טדי הפקות", ברנהיימר הוא יוצר הסדרה והתסריטאי וקובי פז חיים יביים. הצילומים צפויים להתחיל בחודשים פברואר ובמרץ והסדרה עתידה לעלות במהלך קיץ 2012. מהוט נמסר בתגובה: "הסדרה נמצאת בשלבי ליהוק. כשיהיה מה לעדכן אנחנו מבטיחים לעשות זאת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ