אבי ניר הציג את הקוד האתי של קשת בפני הרשות השניה

בעקבות פרשת מרגול הציג מנכ"ל אבי ניר בפני מועצת הרשות השניה את הקוד האתי שקשת פועלת על פיו. הרשות השניה: "המועצה קיבלה את ההפרדה בין מה שנחקר במשטרה להמשך התכנית כוכב נולד"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מנכ"ל קשת, אבי ניר, הופיע היום (שני) בפני מועצת הרשות השנייה והנהלתה בעקבות פרשת מרגלית צנעני. במהלך הפגישה אותה יזם ניר, הציג את רצף האירועים בפרשה ואת הפעולות שננקטו על ידי קשת. כמו כן הציג ניר את הקוד האתי שקשת פועלת על פיו, אשר נועד להבטיח שקיפות, מקצועיות ואמינות בתוכניות מסוג זה. » פרשת מרגול - כל הכתבות» הרשות השניה דורשת הבהרות"המועצה רשמה את הודעות קשת וקיבלה את ההפרדה בין הפרשה הנחקרת במשטרה להמשך הפעילות הטלוויזיונית של קשת והתכנית כוכב נולד", נמסר מהרשות השנייה. "המועצה הנחתה את הנהלת הרשות לבחון הוספת עקרונות וכלים להגברת הפיקוח, השקיפות והאמינות של תכניות תחרותיות".

"בניגוד לקודים אחרים בעולם שניסחו חברות הפקה ורשתות שידור מובילות כגון BBC ITV ,NBC הקוד שלנו מפורט ועוסק במגוון אספקטים אתיים בעוד שבקודים האתיים של גופי שידור אלה אין התייחסות קונקרטית להתנהלות השופטים בתכניות ריאליטי", נמסר מ"קשת". "הקודים מחו"ל מטפלים אך ורק בנושאי הצבעות מהבית ועניינים טכניים. אין התייחסות להתנהלות של שופטים בתכניות הריאליטי - ההתייחסות היא תקשורתית בלבד".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ