טמירה ירדני ויואב צפיר: "אנחנו המומים, פגועים, נעלבים ועצובים"

השניים מגיבים היום (שני) לכתב האישום החמור שהוגש נגד מרגלית צנעני. "זה יום לא פשוט לתכנית אבל אין לנו קשר לזה"

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

"אנחנו המומים, פגועים, נעלבים ועצובים. אני באופן אישי ממש לא מבינה כלום ממה שקרה כאן, ובעיקר לא קרה כלום", אומרת היום טמירה ירדני בעלת חברת "טדי הפקות", שאחראית על "כוכב נולד". ירדני אמרה את הדברים במסיבת עיתונאים קטנה שנערכה היום, כשהיא יושבת לצידו של במאי התוכנית יואב צפיר. השניים בחרו להגיב לאחר שהבוקר (שני) הוגש כתב אישום נגד מרגלית צנעני, שכולל האשמות בין השאר לגבי תוצאות "כוכב נולד". על פי כתב האישו בתמורה למעשי האיום והסחיטה נגד אסף אטדגי, הזמרת ניקדה במהלך התכנית את המתמודדת אורטל אדרי.

» פרשת מרגול - כל הכתבות» שכחנו שמרגול היא גם בנאדם - טור של אלון עידן» מי אתה, אסף אטדגי?

"זה יום לא פשוט לתכנית אבל אין לנו קשר לזה", מוסיף צפיר. "מכתב האישום והמשטרה ברור לחלוטין שלתכנית אין שום קשר לזה ושהתכנית גם לא נפגעה מזה. שופט אחד לא יכול להזיז תוצאות, ולפרשה אין קשר לתוצאות כוכב נולד". שניהם מציינים שמדובר עדיין בהאשמות ושכלום עוד לא הוכח.

"אין מתמודד שמסיים כוכב נולד ולא מיוצג בטדי הפקות", מסבירים השניים. לשאלה האם היה חוזה כזה גם עם עומר אדם הסבירה ירדני כי יום לאחר שהודח מכוכב נולד בגלל שנודע שזייף את גילו, הוא שוחרר לאלתר מהחוזה עם "טדי". "לא ידענו שמרגול, אם זה נכון שותפה בייצוגו. מרגול עשתה עבודה נאמנה בכוכב נולד ועל זה אין ספק", הם מסכמים. כוכבים נופלים. צפיר וירדני היום (אתר מאקו):

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ