הסדרה "עקרות בית נואשות" תרד מהמסך

על פי מפיקי הסדרה, העונה השמינית של הדרמה הקומית זוכת פרסי אמי וגלובוס הזהב תהיה העונה האחרונה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שמונה עונות של רומנים רבים ותככים רבים עוד יותר יגיעו ככל הנראה אל קיצן מחר (יום ראשון), אז יודיעו אנשי הפקת עקרות בית נואשות כי התכנית תסיים את דרכה. אתרים רבים מעבר לים מדווחים כי רשת הטלוויזיה ABC תבשר את הידיעה רשמית בפאנל מבקרי הטלוויזיה שייערך מחר. אם אכן כך, קיצה האמיתי יגיע באזור מאי 2012 עם תום שידור העונה השמינית, שתחל ב-25 בספטמבר בארצות הברית.

הודעת המפיקים מגיעה לחלוטין בהפתעה, זאת כי ארבע השחקניות הראשיות (טרי האטצ'ר, פליסיטי הופמן, מרשיה קרוס ואווה לונגוריה) חתומות על חוזה עד לתום העונה התשיעית. בנוסף, יוצר הסדרה מארק צ'רי אמר מספר פעמים בעבר כי הוא מעוניין שהתוכנית תרוץ במשך תשע עונות. עם זאת, הסיבות להחלטה הן כנראה מיחזור החומרים, דרישות השכר הגבוהות של הכוכבות ונתוני הרייטינג היורדים כל הזמן (24 מליון איש צפו בכל פרק בעונה הראשונה, אל מול 12 מליון בעונה האחרונה).

עקרות בית נואשות היא סדרת דרמה קומית זוכת פרסי אמי וגלובוס הזהב, שסחררה את אמריקה עם ביקורת משבחות ורייטינג גבוה. הסדרה מציגה את חייהן של עקרות בית המתגוררות בפרבר האמריקאי "וויסטיריה ליין". מתחת לפסטורליות, הבתים היפים והדשאים הגזומים מסתתרים סודות, שקרים ושלדים בארון. במרכז העלילה עומדים חייהן של סוזן, ברי, לינט, גבריאל, ובהמשך גם סיפוריהן של אידי וקת'רין, הנראים דרך עיניהן של שכנתן המנוחה, שהתאבדותה המסתורית מלווה את העונה הראשונה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ