קומיקון 2011 מציג: ערפדים במקלחת ואיבוד בתולים

הצצה לסדה החדשה של רוברט אמרסון מ"אבודים", מה יקרה בעונה השניה של "משחקי הכס" והתעלומות החדשות של שרה מישל גלר, הם רק חלק ממה שנחשף בכנס הקומיק-קון 2011

חן חדד, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר אונליין

כמדי שנה, גם השבוע כבשו את סן דייגו אינספור מעריצי טלוויזיה, קומיקס וקולנוע, שהגיעו לקחת חלק בכנס הקומיק-קון. הכנס, שנחשב בעבר כאירוע לגיקים בלבד, התרחב בעשור האחרון הרבה מעבר לגבולות הפנטזיה, והפך לאחד הכנסים החשובים של המסך הגדול והקטן. בדומה לשנים קודמות, גם הפעם שימש הקומיק-קון כמקום אליו מגיעים נציגי האולפנים, הרשתות והכוכבים הגדולים כדי להתחכך במעריצים הנאמנים, שהגיעו מחופשים לדמויות האהובות עליהם מעולם הקומיקס, הפנטזיה והמדע בדיוני. אלפי המעריצים הגיעו לפאנלים של הסדרות המצליחות שעל המסך האמריקאי, שם חשפו הכוכבים אנקדוטות והצצות אקסקלוסיביות לעונות החדשות. כדי שלא תלכו לאיבוד בשטף הפרטים המגיעים מהכנס, הנה המדריך השלם לבשורות והחדשות של הטלוויזיה האמריקאית, כפי שהתפרסמו בכנס הקומיק-קון 2011.

הקרב הגדול יופיע בעונה השניה – משחקי הכס

משחקי הכסמה הופך את "משחקי הכס" לסדרה הכי ממכרת בטלוויזיה?

אריק וסוקי במקלחת - דם אמיתי הפאנל: דם אמיתי חזרה לאחרונה עם עונה רביעית, עם קפיצה קטנה בזמן שרעננה את האבק מהעונה הקודמת, ואיפשרה לדמויות לעבור מהפך משמעותי. השינוי הגדול בדמותו של אריק הוביל להתקדמות המיוחלת ביחסיו עם סוקי, ויוצר הסדרה אלן בול הבטיח למעריצים כי במהלך העונה יחזו בסצינה פרובוקטיבית של סוקי ואריק במקלחת, שתהיה פרועה הרבה יותר מהאופן בו היא מתוארת בספר. בין האנקדוטות שהתעופפו בפאנל הפתיע נלסן אליס (לאפייט)  את המעריצים כשחשף שהסדרה האהובה עליו היא דווקא סדרת הערפדים המתחרה יומני הערפד.מה צפוי, וקצת ספויילרים: מעריצי "דם אמיתי" זכו בפאנל לקליפ שמגלה  מה צפוי בהמשך העונה. בין השאר, ימשיכו לעוף ניצוצות רומנטים בין אריק וסוקי, שיעלו הילוך למרות אזהרותיו של ביל, כי אריק הוא שקרן ומאסטר במניפולציות. מארני תהפוך למכשפה רבת עצמה יותר מתמיד, ותהיה נחושה בדעתה להשמיד את הערפדים, וסכנת חיים אמיתית נשקפת הפעם לחייה של סוקי.» ראיון: אנה פקווין מתבגרת על המסךאלים יותר, מדמם יותר וסקסי יותר. טיזר להמשך העונה:

מתי שלדון יאבד את בתוליו? - המפץ הגדול

המפץ הגדול

תשובה לכל תעלומה - The Ringer

הפאנל: למרות שעברו כשמונה שנים מאז שהסתיימה באפי קוטלת הערפדים, מעריציה של שרה מישל גלר עדיין שומרים לה אמונים וכוססים ציפורנים בציפיה לסדרה החדשה בכיכובה. נדמה שבעקבות הלחץ, פתחה גלר את הפאנל בהכרזה כי היא אינה מתכננת או מנסה לשחזר את ימי באפי. עלילת הסדרה עוקבת אחר בחורה צעירה ומתוסבכת, שבורחת מרודפיה על ידי התחזות לאחותה התאומה והעשירה, וחושפת שגם על ראשה הוכרז פרס. הכוכבת אף הבטיחה שהסדרה לא תעשה את הטעות ותשאיר את הצופים מתוסכלים בעקבות המסתורין שבסדרה, אלא שתהיה תשובה לכל תעלומה בעלילה.מה צפוי, וקצת הפתעות: הסדרה, הנחשבת לאחת הסדרות המצופות של עונת הסתיו, תגיע לרשת CW  ב-13 בספטמבר. היוצרים חשפו בפאנל טיזר מורחב ראשון המשרטט את הדמויות ואת הסודות האפלים בעברן. לצד גלר מככבים נסטר קרבונל (ריצ'רד אלפרט מ"אבודים") וכריס פולהאה (בייז בחיים בלתי צפויים).

התרגיל הכי משומש בספר של התאומים. הצצה ל" The Ringer":

קפיצה קטנה בזמן - יומני הערפד הפאנל: התהפוכת במשולש האהבה של "יומני הערפד" הסעירו את המעריצים, שהגיעו לפאנל עם אינספור שאלות על המהפך שעבר סטפן (פול ווסלי) ועל יחסיהם של אלנה (נינה דוברב) ודיימון (איאן סומרהולדר) בסדרה, וכמובן גם במציאות. היוצרים הבטיחו שלא מדובר בקו עלילה קצר, אלא שהם עומדים לקחת את סטפן לצד האפל ביותר שלו, ולראות אם אלנה ודיימון יספיקו להציל אותו מעצמו ומקלאוס לפני שיהיה מאוחר מדי. אלנה מצידה, תצטרך להאבק במשיכה העמוקה לדיימון, ולהבין למה בדיוק התכוונה קת'רין כשאמרה ש"זה בסדר לאהוב את שני האחים". מה צפוי וקצת הפתעות: בדומה ל"דם אמיתי" ו"העשב של השכן" ששבו לאחרונה לעונה חדשה לאחר קפיצה בזמן, גם "יומני הערפד" תבצע קפיצה קטנה בעלילה, היישר לחגיגות יום ההולדת ה-18 של אלנה שיפתחו את העונה. ברגע שהיא חוצה את גיל 18, מבחינה חוקית אלנה כבר אינה זקוקה להשגחת הורים, ולאחר גורלה הטראגי של ג'ינה, אלנה תהיה זו שתהיה אחראית לאחיה, שמתמודד עם רוחות האקסיות מהעבר. יוצרי הסדרה סיפקו קליפ המכין את המעריצים לעונה החדשה (שתושק ב-15 בספטמבר) עם סיכום אירועי הפינאלה וטיזרים למה שעתיד להתרחש במיסטיק פולס.

קפיצה קטנה בעלילה בעונה השלישית של "יומני הערפד":

אין דמיון לבנג'מין ליינוס - Person of Interest הפאנל: אחת הסדרות החדשות שהוצגו בקומיק-קון היא סדרת הסתיו המדוברת בכיכובו של מייקל אמרסון, הלא הוא בנג'מין ליינוס מ"אבודים", ובהפקתו של ג'יי ג'יי אברהמס. אמרסון מגלם הפעם מיליארדר מסתורי, שמשתף פעולה עם סוכן CIA לשעבר (ג'יימס קאביזל) כדי למגר את הפשיעה בניו יורק. השניים משתמשים בכסף ובטכנולוגיה שלרשותם כדי לאסוף מידע ולעצור את החשודים לפני שהם מבצעים את הפשע, ובכל פרק ייחשפו פרטים על עברו המסתורי של כל אחד. מעריציהם של אברהמס ואמרסון מימי "אבודים" שאלו את אמרסון האם הוא מוצא דמיון בין דמותו בסדרה החדשה ובין בנג'מין ליינוס. הכוכב ענה כי אין זכר למניפולציות של ליינוס בסדרה החדשה, ולמרות שהוא מודע לכך שלאחר "אבודים" הצופים יהיו חשדנים כלפי הדמויות שהוא מגלם, הוא מקווה שאט אט יביעו בו אמון מחודש. מה צפוי וקצת הפתעות: יוצרי הסדרה שמחו לספר כי לרשת CBS ישנן ציפיות גבוהות מהצלחתה, ולכן שיבצה אותה בשעה שהייתה שייכת במשך שנים למסחטת הרייטינג 'CSI'. במהלך הפאנל שוחרר טיזר חדש לסדרה החדשה, שקטף שבחים והוגדר על ידי המעריצים כשילוב בין "האביר האפל" ו"24".

התחליף של CSI? הסדרה החדשה בכיכובו של מייקל אמרסון:

מלחמה על השפיות - המתים המהלכים הפאנל: סדרת הזומבים "המתים המהלכים" כבשה את הצופים והמבקרים בעונה קצרה אחת, המשרטטת עולם פוסט אפוקליפטי מלא בזומבים, וקבוצה של ניצולים המנסה להילחם על חייה. בעקבות ההצלחה, הצטופפו בפאנל כ-6,500 מעריצים, שהמתינו במשך שעות כדי לפגוש את רוברט קירקמן, החתום על הקומיקס שעליו מתבססת הסדרה. האחרון סיפר בפאנל כי בניגוד לעונה הראשונה, שהייתה כולה בתוך העיר, בעונה השנייה ייצאו הניצולים ליערות וינסו לשרוד הן את התנאים הקשים והן את מתקפת הזומבים. הכוכבים הודו, שהתנאים הקשים בטבע אינם מהווים מכשול רק לדמויות, אלא  סיפרו שאתר הצילומים רוחש קרציות, כך שבכל בוקר הם קמים לבדיקה פיזית פולשנית שתרחיק מהם את המטרידים.מה צפוי וקצת הפתעות: היוצרים אישרו שהעונה השנייה, שתכלול הפעם 13 פרקים, תגיע אל המסך האמריקאי ב-16 באוקטובר, וחשפו פרומו ראשון למתרחש בה. לורי הולדן (אנדריאה) אף חשפה שדמותה תאבד כל קוים אדומים בעקבות מותה של אחותה איימי, ושגם שאר הדמויות ימצאו את עצמן נלחמות על שפיות דעתן.

מלחמה על שפיות הדעת. "המתים המהלכים":

הורג כמה שאפשר - דקסטר הפאנל: רשת שואוטייים חשפה בקומיק-קון כי דקסטר ישוב לעונה השישית ב-2 באוקטובר, עם עלילה שתסוב סביב נושא הדת ושאלות על בחירה ועל גורל. לשאלת המעריצים כיצד יתמודד דקסטר עם האופן בו עזבו אותו הנשים שבחייו, סיפרו המפיקים כי מערכות היחסים הללו נמצאות מאחוריו, ואין כמעט דבר שעוצר אותו מלהרוג כמה שיותר ומתי שרק אפשר.  השאלה שהטרידה יותר מכל את המעריצים הייתה אם דב תגלה סוף סוף את זהותו האמיתית של דקסטר, אך יוצר הסדרה התחמק כשאמר כי: "דב מאוד חכמה, אבל דקסטר חכם יותר". מה צפוי וקצת הפתעות: הכוכבים שהצטרפו לעונה החדשה, ובהם קולין הנקס, השחקן והראפר מוס דף וכוכב "באטלסטאר גלקטיקה" אדוארד ג'יימס אולמוס, סירבו לחשוף יותר מדי פרטים על העונה על מנת לשמור על המסתורין ובטענה ש"דקסטר יהרוג אותם". למרות זאת, נודע כי אולמוס יגלם פרופסור כריזמטי ומבריק ללימודי דת, וכי מסוקה יזכה העונה בשני מתמחים (גבר ואישה), שצפוים לסבך אותו לא מעט. בכנס אף נחשף טריילר מורחב ראשון לעונה השישית.

רוצח ונוסע אפל צמודים מתמיד. העונה השישית של דקסטר:

מארק האמיל מצטרף - צ'אק הפאנל: בסתיו הקרוב תשוב צ'אק לעונה חמישית, שתהיה גם העונה האחרונה שתחתום את הסדרה הפופולרית. בהתאם, אפפה את הפאנל האחרון של הסדרה בקומיק-קון אווירה רגשנית, ולצד המעריצים שהיו נתונים בסערת רגשות, גם זאקארי לוי (צ'אק) כמעט מחה דמעה כשנפרד לשלום מהקהל. הפאנל עסק בעיקר בטוויסט הגדול של הפינאלה, שהפך את מורגן למחשב המשולב החדש במקום צ'אק, ובאפשרות לספין אוף של הסדרה בכיכובם של מורגן וקייסי. יוצרי הסדרה סיפר שהוא כבר זמן רב מאוהב ברעיון, והוא בהחלט שוקל את האפשרות ליצור פיילוט לספין אוף.מה צפוי וקצת הפתעות: במהלך הכנס נחשף ליהוק מפתיע ביותר של מארק האמיל, הלא הוא לוק סקייווקר ב"מלחמת הכוכבים", כאחד הנבלים הגדולים של העונה.

בפעם האחרונה - ראיון עם כוכבי "צ'אק" בקומיק-קון:

ניקיטה הפאנל: רשת CW, הנחשבת בארה"ב כמכתיבת טרנדים עם סדרות כמו "אחת שיודעת", "יומני הערפד", ו"90210", החזירה אל המסך את "ניקיטה" בסתיו שעבר עם עיבוד מחודש שזכה להצלחה. דמותה של ניקיטה הופיעה לראשונה בסרטו של לוק בסון, ולאחר מכן זכתה לסדרה מצליחה שעקבה אחר חייה של ניקיטה כמחסלת. בעיבוד המחודש, מנסה ניקיטה (מגי קיו) להפיל את הארגון שהשתמש בה, ומאמנת בחורה צעירה (לינדסי פונסקה) לשמש כחפרפרת בתוך הארגון. הסדרה (שתושק בקרוב גם אצלנו ב-HOT3 החל מה-4 באוגוסט) חודשה לעונה שנייה, שתשוב למסך האמריקאי ב-23 בספטמבר. מה צפוי וקצת הפתעות: בהמשך לטוויסט של העונה הקודמת, צפויים שינויים ומתחים בקשר שנרקם בין ניקיטה ובת טיפוחיה. אלכס (פונסקה) סיפרה בפאנל כי היא תעבוד באופן צמוד עם אמנדה, אבל רמזה שלא תהיה שייכת עוד לדוויז'ן, ותתמקד בעיקר בחיפוש אחר האדם שהורה על מות אביה. בכנס שוחרר טיזר ראשון החושף פרטים על העונה החדשה.

מנסה להפיל את הארגון בו היא עובדת. "ניקיטה":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ