חגית יאסו היא הזוכה בכוכב נולד 9

יאסו גברה הערב על דוד לביא ולירון רמתי בגמר הגדול שנערך בחיפה. הזוכה הצעירה שרה בתחילה את "מישהו הולך תמיד איתי" של עופרה חזה, ולאחר מכן את את "מדברים בשקט" של הפרויקט של עידן רייכל

אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

 היא הזוכה בגמר . יאסו גברה על שני המתמודדים הנוספים,  ו. הגמר הגדול התקיים על במה ענקית בחוף הסטודנטים שבחיפה אל מול קהל של אלפי איש, וחתם את העונה התשיעית של התכנית.

- כל הכתבות

יאסו, רק בת 21, שרה תחילה את "מישהו הולך תמיד איתי" הידוע בביצועה של , נבחרה למקום השני מהשופטים, חוץ מניצני, כאמור.

לביא, בן 22, שר תחילה את שירו של "פנים ושמות". הביצוע שלו זכה לאהדת השופטים שכולם, חוץ מניצני שנתן ליאסו את קולותיו, נתנו לו את מירב קולותיהם.

רמתי, בן 30, שר תחילה את "ארץ חדשה" של . כזכור, הביצוע שלו ל"מנגב לך את הדמעות", גם כן של שלמה ארצי. רמתי נבחר למקום שלישי על ידי כל השופטים.

בשלב הראשון של הערב הודח לירון רמתי כשדוד לביא וחגית יאסו נותרו בדו קרב. לביא ביצע את "מבול" של רונה קינן, אותו השיר איתו התחיל את המסע בתכנית ושר לראשונה באודישנים, ויאסו ביצעה את "מדברים בשקט" של הפרויקט של עידן רייכל.

העונה הנוכחית היתה העונה בעלת נתוני הצפייה הגבוהים ביותר מכל העונות עם ממוצע צפייה של 28.8%. כעת נותר לחכות לעונה העשירית של התכנית, שצפויה להיקרא "עונת העשור". האודישנים לעונה זו יחלו כבר בסתיו הקרוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ