שלושת כוכבי "גלי" לא ימשיכו לעונה הרביעית

ליה מישל, כריס קולפר וקורי מונטית' יסיימו את צילומי העונה השלישית, ויפרדו מתיכון מקנלי. ראין מרפי: "אנחנו רוצים לשמור על אמינות הסדרה"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

לכל סיום יש התחלה חדשה, ותמיד הפרידה היא קשה: שלושת כוכבי הקומדיה המוזיקלית glee לא יחזרו לעונה הרביעית של הסדרה, שצילומיה יתחילו בשנה הבאה. ליה מישל (רייצ'ל), קורי מונטית' (פין) וכריס קולפר (קורט), מי שנחשבים לשחקנים הראשניים בגלי, יסיימו את התיכון ויפרדו מהמסך. הכוכבים יסיימו (בסדרה) את הלימודים בסוף העונה השלישית ועל כן "לא יחזרו באופן וודאי לעונה הרביעית", כך אמר יוצר הסדרה, הבמאי ראיין מרפי

מרפי אמר שההחלטה התקבלה על מנת לשמור על הקומדיה יותר אמינה. "אתה יכול להשאיר אותם בתכנית שש שנים ואנשים יבקרו אותך על שאתה לא מציאותי, או שאתה יכול להיות נאמן למציאות ולהגיד שכשהם התחילו את התכנית הם היו בבירור בשנתם השנייה ולכן כעת הם צריכים לסיים את לימודיהם ואת שנתם האחרונה", אמר.

רשת פוקס האמריקאית בה משודרת הסדרה טרם הגיבה על ההודעה. מרפי הציע שעוד מספר דמויות יעזבו את התכנית כשהעונה השלישית תבוא לסיומה, בחודש מאי של 2012. עוד הוא אמר כי תכנון החיים אחרי בית הספר יהיה חלק משמעותי מהעונה השלישית של התכנית שתשודר באמריקה החל מספטמבר הקרוב.

גלי עוקבת אחר מקהלת התיכון "כיוונים חדשים", במהלך הכנותיה לתחרות הלהקות המחוזית, ואחר התמודדות חבריה עם סוגיות של מערכות יחסים, מיניות וקשרים חברתיים. הפרקים כוללים עיבודים לשירים מוכרים המבוצעים ומבוימים בידי הלהקה, כחלק מהמטלה השבועית שניתנה לה מהמורה המנחה אותה. בפרקים שונים של הסדרה התארחו בתפקידי משנה האמנים ששיריהם בוצעו באותו פרק.

בשתי עונותיה עד כה זכתה הסדרה לנתוני רייטינג מכובדים ובעיקר להרבה ביקורות חיוביות. הסדרה זכתה במספר פרסים, ובהם פרס פיבודי, פרס גלובוס הזהב בקטגוריית סדרת הקומדיה או הסדרה המוזיקלית הטובה ביותר וכמובן פרסי האמי במספר קטגוריות: בימוי בסדרה קומית (רייאן מרפי), שחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרה קומית (ג'יין לינץ') ושחקן האורח הטוב ביותר בסדרה קומית (ניל פטריק האריס).

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ