אביה של תמר יהלומי מודה: זייפתי ההצבעות לכוכב נולד

אחרי שבראשון הקרוב התגלו שיבושים בהצבעות למתמודדת, שולח היום אביה מכתב ל"קשת" בו הוא מודה במעורבותו ומודיע על פרישתה הסופית של בתו מהתכנית

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר אונליין

סוף לסיפור: דקל יהלומי, אביה של תמר יהלומי, מתמודדת כוכב נולד, הודיע היום לשידורי קשת כי בתו פורשת לאלתר מהתכנית. יהלומי האב שלח היום מכתב לזכיינית, בו הוא מודה כי הוא האחראי לשיבוש תוצאות ההצבעה בתכניות של ה-2 וה-6 ביולי. "כאביה של תמר פעלתי כפי יכולתי בתום לב לסייע לבתי להתקדם בשלבי התחרות האחרונים, כולל זה שלא הגעתי לתכניות ובמקום זה בחרתי להישאר בביתי כדי למקסם את מספר המסרונים ששלחתי בהצבעה – הכל כאמור בתום לב וע"פ הידוע לי כמותר - ולמותר לציין, כי ללא קשר כלשהו לגורם פסול מכל סוג שהוא. לאחר שמסרתם לי בדיעבד, כי ריבוי המסרונים ששלחתי גרם לבעיה בהצבעה, הרי שכמובן צר לי על כך", כתב דקל יהלומי. בעקבות ההצבעות המזוייפות: לירון רמתי חוזר לכוכב נולד» הצבעות מזויפות לתמר יהלומי» כך הפכה כוכב נולד משעמומון מפדח לשעשועון מותח» כוכב נולד 9 - כל הכתבותבתחילת המכתב מודיע סופית האב על ההחלטה המשפחתית: "בשם בתי תמר יהלומי, אני מבקש להודיע לכם כי לאור הפרסומים בעניין ההצבעות ל"כוכב נולד" בימים האחרונים החליטה תמר שלא להמשיך ולהתמודד בתכנית. על אף שברור לכולם, כי לתמר לא היה קשר כלשהו להצבעות, תמר החליטה כי לאור האווירה שנוצרה סביבה ועגמת הנפש שנגרמה לה על לא עוול בכפה, אין עתה טעם וגם אין לה רצון להמשיך בהתמודדות השנה"בתי תמר ומשפחתנו כולה מודים לכם על פניותיכם ונסיונותיכם גם בימים אלה לשכנע את תמר שלא לפרוש ועל התמיכה שהבעתם בה, ואנחנו מקווים כי אתם מקבלים בהבנה את החלטתה של תמר."החלטתה של תמר לפרוש מהתכנית היא מכה לכולנו אבל אנחנו מכבדים את בחירתה ונותנים לה את מלוא הגיבוי והתמיכה. אנחנו בטוחים כי כישוריה ויכולותיה של תמר, כפי שצפו בהם מאות אלפים, ימשיכו ויבואו לידי ביטוי בהמשך דרכה וחייה, ועולם המוסיקה בישראל ייהנה מהם בעתיד.אנחנו מודים לכם על סיועכם ותמיכתכם לאורך כל הדרך ועד לעצם היום הזה. תמר ומשפחתנו מאחלים הצלחה לכל המתמודדים ולתכנית".כזכור, בראשון האחרון (10.7) פירסמו קשת ידיעה דרמטית לפיה נרשמו אי סדרים בתוצאות ההצבעה בתוכניות ששודרו ב-2 וב-6 ביולי. המתמודדת תמר יהלומי קיבלה מסרונים רבים ממדי ממספרי טלפון לא מזוהים. בעקבות הפרשה הודיעו בכוכב נולד כי כל המתמודדים שנפלו באותן תוכניות יקבלו הזדמנות נוספת בתוכנית שתשודר הערב בשעה 21:00. כמו כן, סיפרו בהפקה כי יהלומי שוקלת את המשך דרכה בתכנית. כעת מתברר, נפלה ההחלטה ויהלומי לא תזכה לסיים את העונה עם חבריה. משידורי קשת נמסר בתגובה:

"בעקבות אירועי תחילת השבוע, העביר אביה של תמר יהלומי, דקל יהלומי, את המכתב מצ"ב, בו הוא מודה כי הוא זה ששלח את המסרונים שהיטו את ההצבעות, וכי הוא מצר על כך. בהמשך למכתב זה, החליטו קשת וטדי הפקות להפסיק את החקירה בנושא. במכתב, הודיע יהלומי בשם בתו תמר, כי היא פורשת סופית מן ההתמודדות. קשת וטדי מכבדות את החלטתה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ