אריק סיני יתחתן בשידור חי

הזמר שהציע נישואים לזוגתו יפעת תעשה במסגרת הריאליטי "היכל התהילה", יתחתן איתה בראשון הקרוב מול המצלמות

אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

היכל התהילה בדרך להיות היכל אירועים: ביום ראשון הקרוב יתחתן הזמר אריק סיני בשידור חי, במסגרת הריאליטי של ערוץ 24. נראה כי מלבד חבריו לתכנית, גם משפחתו הקרובה של הזמר תוזמן להגיע לבית היכל התהילה להשתתף בחגיגה.

במהלך אחת התוכניות לפני שבועיים סיני כרע ברך והציע נישואים בשידור חי לבת זוגו, הזמרת יפעת תעשה. "תרשו לי לגזול חצי דקת שידור", אמר סיני באותה תכנית. "יפעת ואני היינו נשואים נישואים רפורמיים, והתגרשנו. בגלל שהמקום הזה הוריד לי את כל הפילטרים אני מעז לבקש ממך להתחתן איתי שוב, כדת משה וישראל". מכיוון שתעשה לא נכחה במקום וסיני לא שמע את ה"כן" המתבקש, הוסיף בצחוק כי "קודם יפעת צריכה להסכים".

הרעיון נולד משיחה של הזמר עם בני אלבז בנושא קדושת הנישואים, שיחה ששכנעה את הזמר לעשות את הצעד. סיני, בן 62, כבר התחתן שלוש פעמים בחייו, וכאמור אחת מהן עם תעשה, זוגתו כבר קרוב לשני עשורים. הפעם יעשו זאת השניים בשידור חי. לשניים יש גם ילד משותף.

נראה כי ימי ראשון הופכים להיות האטרקציה המרכזית של היכל התהילה. בכל יום ראשון מתקיים משדר ההדחה, כשבתחילת השבוע הייתה זו אילנה אביטל שעזבה את הבית. עוד ביום ראשון האחרון חזר הזמר אבי ביטר לביקור חד פעמי בהיכל, על מנת להיפרד כמו שצריך מחבריו לתכנית. כזכור, לפני שבועיים הודח ביטר בעקבות התנהגות בלתי הולמת מצידו. ביטר לא נשאר חייב ובביקורו בתחילת השבוע אמר "אני מודה לאלוהים שהוציא אותי מהבית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ