ערוץ 10 מוריד את "וויפאאוט" מהמסך

הסיבה הרשמית: למנוע חשיפת יתר של מנחי התוכנית, טל ברמן ואביעד קיסוס, שמגישים במקביל בערוץ גם את תוכנית הריאליטי "הדור הבא 24/7"

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר אונליין

צופי ערוץ 10 התרגלו בחודש האחרון לנוכחות מוגברת של טל ברמן ואביעד קיסוס בשעות הפריים טיים של הערוץ: צמד המנחים, שהחל השבוע להגיש את תוכנית הריאליטי "הדור הבא 24/7", משמש גם כמנחי השעשועון "וויפאאוט" שעלה לאחרונה לשידור באותו הערוץ. עקב כך הוחלט היום בערוץ 10 להוריד את "וויפאאוט" מלוח המשדרים, כדי למנוע חשיפת יתר של השניים.

בערוץ טוענים כי ההחלטה התקבלה בעקבות הבטחה אישית לברמן וקיסוס שנועדה למנוע בלבול בין המותגים המזוהים עמם, ותחושת מיאוס בקרב הצופים. ברמן וקיסוס ימשיכו להגיש את "הדור הבא" בימי ראשון וחמישי, כאשר שלוש התוכניות הנותרות של "וויפאאוט" יישארו כרגע על המדף וישודרו במועד לא ידוע.

השעשועון "וויפאאוט", ששודר עד כה בימי שישי, סבל לאחרונה מנתוני רייטינג נמוכים במיוחד מאז השקת התוכנית, שהגיעה ל-20.8%. בשישי האחרון קיבלה התוכנית את הרייטינג הנמוך ביותר עד כה - 6.8%. יחד עם זאת, בערוץ מכחישים כי ההחלטה להוריד את התוכנית מהמסך קשורה לנתוני הרייטינג שלה, ודבקים בהחלטתם להפיק לה עונה נוספת.

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "על פי תכנון לוח השידורים שנעשה לפני מספר חודשים ובהתאם להתחייבות הערוץ, עם עליית 'הדור הבא 24/7' בהנחיית טל ברמן ואביעד קיסוס, התוכנית 'וויפאאוט' (שגם אותה מנחים השניים) תצא למנוחה קלה עד הבומבילה הבאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ