גבר וחצי: הדמות של צ'ארלי שין בשני גברים וחצי "תיהרג"

אחרי אינספור פליטות פה, הרעלות אלכוהול וסרטוני מביכים - החליט צ'אק לורי להרוג את דמותו של צ'ארלי שין בשני גברים וחצי. סיבת המוות עוד לא ידועה, אבל אשטון קוצ'ר יגיע להיפרד

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר אונליין

מתברר שיש גבול לכל תעלול, או לפחות לתעלולים של צ'ארלי שין. יוצר הסדרה הקומית "שני גברים וחצי" צ'אק לורי החליט להרוג את דמותו של שין בסדרה המצליחה בתאונת דרכים מצערת. אתר TMZ מדווח כי את הבשורה הקשה יקבלו אלן וג'ייק, שתי הדמויות הראשיות האחרות - בפרק הראשון של העונה החדשה. נכון לעכשיו עדיין לא ברור מה יהיה מקומו של אשטון קוצ'ר בסדרה, אך ייתכן והוא יגלם קונה פוטנציאלי לביתו של צ'ארלי.

ההחלטה להיפרד משירותיו של שין נעשה כבר לפני כמעט שנה, כשהחלו להיקשר בשמו שלל שערוריות. בין היתר אושפז השחקן בבית חולים בתלונה על כאבי בטן עזים אחרי לילה של הוללות לצד כוכבות פורנו. שין החליט אז להמשיך למרכז גמילה, כדי לטפל בהתמכרויות שהביאו אותו למצב הנוכחי. "בתמיכת בני משפחתו וחבריו הוא הסכים סוף סוף ולעשות זאת ונכנס לגמילה ביום שבת", מסר אז מנהלו האישי לתקשורת. "הוא יודע שיש לפניו עבודה רבה והוא משתוקק כבר לחזור ולהיות פיכח".

אבל ההשתוקקות לא עזרה כנראה, משום שכמה חודשים לאחר מכן שב שין לכותרות - הפעם הגלל הערות אנטישמיות שפלט. גם בפעם הזו היה הכוכב תחת השפעת אלכוהול. רצף השערוריות הצליח בסופו של דבר לפגוע בקריירה שין, ובחודש מרץ האחרון, הודיעה רשת CBS, המשדרת את הסדרה שני גברים וחצי, כי הכוכב הראשי שלה מפוטר. בהודעה רשמית שפורסמה מטעמם נמסר - "לאחר בדיקה מעמיקה, החליטה וורנר ברוס לסיים את התקשרותה עם צ'ארלי שין בסדרה 'שני גברים וחצי' באופן מיידי". סיבת הפיטורים לדברם -"התנהגותו חסרת המוסר של שין" שכללה בין היתר, אלימות וצריכה של קוקאין, התנהגויות שעל פי הרשת אינן הולמות את תנאי החוזה עליו חתום הכוכב, בו התחייב שלא לעבור על החוק".

מאז פיטוריו של שין פרצה חרושת שמועות לגבי מחליפו האפשרי. בין היתר נשקל השחקן הבריטי יו גרנט. למרות שזה הביע עניין בתפקיד, הוא החליט בסופו של דבר לפרוש בשל אילוצי לוחות זמנים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ