בעקבות התבטאויותיו ההומופוביות: מנחם בן הושעה מהתוכנית "דיבור ישיר"

קשת וחברת קסטינה הפקות החליטו להפסיק זמנית את השתתפותו של העיתונאי מנחם בן ב"דיבור ישיר" בשל דעות שהשמיע לאחרונה נגד הומוסקסואלים, שגרמו גם לפיטוריו מ"מעריב". בן בתגובה: לא אחזור לתוכנית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

קשת וחברת ההפקות קסטינה החליטו סופית להשעות את העיתונאי מנחם בן מהשתתפות בתכנית "דיבור ישיר" בעקבות דבריו כנגד הקהילה ההומוסקסואלית, כך נודע הבוקר (שלישי). חברת קסטינה, המפיקה את התכנית, כבר נזפה בבן בתחילת השבוע ובמכתב שהעבירה לקשת כתבה "הובהר למנחם בן כי לא יהיה מקום להשמעת דעות קיצוניות על סט התוכנית 'דיבור ישיר'". כעת, לעומת זאת, הוחלט בחברה להפסיק באופן זמני את השתתפותו בצילומים.

» מוביל המחאה נגד מנחם בן: "מנחם בן לא יותר טוב מהיטלר"

ההחלטה מגיעה בעקבות התבטאויות שהשמיע בן בשבוע שעבר בתוכנית "פנים אמיתיות" של אמנון לוי בערוץ 10, בה קרא להוצאת ההומוסקסואליות מחוץ לחוק. לאחר מכן, במסגרת טורו הקבוע ב"רייטינג", התייחס לטענות שהושמעו כלפיו וכתב "האמירה שיוחסה לי בפתח המשדר כי 'אני בעד הכנסת הומואים לכלא' היא שקר. אמרתי במפורש שאני אמנם בעד איסור בחוק עתידי על הומוסקסואליות, אבל החרגתי מכך את כל מי שהיה הומו קודם לכניסת החוק החדש, אם וכאשר. להם מותר, הם כבר היו בהיתר המדינה, ולכן אין לשלול מהם את מה שהתרגלו אליו". בתגובה הוקמה קבוצה בפייסבוק הקוראת לפיטוריו של בן גם ממעריב וגם מזכיינית ערוץ 2 קשת.

בתוכנית "דיבור ישיר" שימש בן חבר פאנל לצד אלירז שדה, רן שריג והמנחה גואל פינטו, הומוסקסואל מוצהר, שאף אמר בתחילת השבוע לאתר "וואלה!" כי דעותיו של בן בזויות. לאחר שנודע לקשת ולקסטינה כי מאז השערוריה המשיך בן לדבר ברבים על דעותיו בנושא, הוחלט להשעותו עד להודעה חדשה. בתגובה לדברים הודיע בן כי הוא אינו מתכוון לשוב לתוכנית.

ההשעיה מן התוכנית מגיעה לאחר שגם ראשי "מעריב" החליטו להפסיק להעסיק את בן, שכאמור כתב טור דעה קבוע במגזין "רייטינג".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ