רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

ראש הממשלה ושרים בכלא: בסדרה קומית שנמצאת בפיתוח בערוץ 10

המציאות מספקת לטלוויזיה רעיונות: בערוץ 10 עובדים על פיתוח סדרה קומית ובמרכזה יהורם גאון בתפקיד ראש הממשלה שנכנס לכלא. סמנכ"ל התוכן של ערוץ 10: "בועז גאון הגיע עם הרעיון בדיוק בזמן הנכון. המציאות עצובה והסדרה תצחיק אותה"

תגובות

המציאות עולה על כל דמיון? בערוץ 10 כפי הנראה חושבים כך, ובימים אלו עובדים על פיתוחה של סדרה קומית חדשה, בה יהיה מפגש של פוליטקאים בדרג בכיר, שעברו עבירות שונים ומוצאים עצמם בכלא. על פיתוח הסדרה אמון בועז גאון, שגם הביא את הרעיון לערוץ 10.

קרני פלזנטל זיו, סמנכ"ל התוכן של ערוץ 10 מספרת שלא היה רגע מתאים יותר לצאת לדרך עם הרעיון: "עם כל מה שקורה, זה בדיוק הרגע לדבר עם הדברים. אמנם המצב בארץ לא באמת כזה, אבל אפשר להגיד שהרעיון לא כזה דמיוני". מי שעובד עם גאון על פיתוח הסדרה הוא גל זייד,  וחברת "סלוצקי אפיקי תקשורת" אחראית על ההפקה.

במרכז הסדרה, שנקראת בשם זמני "האסיר מילוא", עומד ראש ממשלה ישראלי, יוסי מילוא (אותו מתוכנן לגלם יהורם גאון, דודו של היוצר), שמוצא את עצמו מאחורי סורג ובריח אחרי שהורשע בשחיתות, ובגניבת מליוני שקלים מקופת המפלגה. בכלא הוא פוגש חברים מהפוליטיקה ומתכנן להקים מפלגה בתוך הכלא.

"בועז כותב את הסדרה כשבסטייד אוף מיינד שלו יהורם גאון יגלם את הדמות הראשית" אומרת זיו ומוסיפה "זה דבר חשוב שמאוד עוזר כשיש בראש שחקן שיגלם את הדמות". לדבריה, אין ליהוק וודאי ופרט לחוזה הפיתוח, דבר אינו סגור וחתום. "אף אחד לא יכול ללהק ולהתחייב כל עוד אין תסריטים עומדים ולוח זמנים לעבודה".

*#