חן חדד
חן חדד

בסתיו הקרוב תעלה בשירות הסטרימינג של רשת סי-בי-אס סדרה חדשה במותג "מסע בין כוכבים" שחוגג 50 שנה לעליית הסדרה המקורית. הסדרה, ששמה "סטארטרק דיסקברי" מתרחשת עשור לפני אירועי הסדרה המקורית, ומציגה דמויות חדשות במסען לגילוי תרבויות שונות, הנחשפות בטריילר ראשון. על הסדרה חתומים בריאן פולר ("חניבעל", "אלים אמריקאים") והמפיק אלכס קורצמן (שהיה שותף לכתיבת סרטי "סטארטרק" בבימויו של ג'יי ג'יי אברמס).

הסדרה החדשה לא תתמקד בקפטן של האנטרפרייז, אלא באישה אנושית שגדלה בקרב וולקנים ושדרגתה היא הגבוהה ביותר בצי. את דמותה מגלמת סוניקווה מרטין גרין ("המתים המהלכים"). "צפינו בשש סדרות מנקודת מבטו של קפטן, ומעניין אותנו לספר סיפור דרך פרספקטיבה שונה", אמר בריאן פולר לאחר חשיפתו של הליהוק באפריל האחרון. "גיבורת הסדרה יוצאת למסע שמלמד אותה שכדי להבין את הזרים ברחבי הגלקסיה היא צריכה קודם להבין את עצמה. קל להסתכל על מישהו שנראה אחר מאתנו ולחשוב איך היינו נוהגים לו היינו בנעליו, אבל אין לנו אפשרות לדמיין איך הם חושבים כי אנחנו לא הם. זה חלק ממסעה בעונה הראשונה".

הסדרה החדשה תכלול גם גיבור הומו, לראשונה בהיסטוריה הטלוויזיונית של "מסע בין כוכבים" (ובפעם השנייה בהיסטוריה של המותג, שחשף שהיקארו סולו נשוי לגבר ואב לבת צעירה בסרט "סטארטרק אל האינסוף"). את דמותו מגלם השחקן אנתוני ראפ, המוכר מהמחזמר "רנט". פולר, שהיה תסריטאי ומפיק בסדרה "מסע בין כוכבים: וויאג'ר", סיפר כי אף שעברו 15 שנה לאחר ירידתה מהמסך, הוא עדיין שומר את ההודעות מלאות השנאה שנשלחו אליו בעקבות שמועה על כך שהדמות "שבע מתשע", שגילמה ג'רי ריאן, תצא מהארון. בעקבות התגובות ההומופוביות אמר שהחליט כי אם אי פעם יצור גרסה טלוויזיונית של "סטארטרק" יכלול בה דמות גאה.

על נבחרת הכוכבים נמנים גם שחקנית הקולנוע מישל יאו ("נמר, דרקון"), ג'ייסון אייזקס ("The OA", סרטי "הארי פוטר"), ג'יימס פריין ("דם אמיתי"), ראיין וילסון ("המשרד").

הסדרה, שמועד עלייתה נדחה שוב ושוב עקב עיכובים בהפקה, מרחיבה בהדרגה את נוכחותה של רשת סי־בי־אס בזירת הסטרימינג. היא מצטרפת ל"הטובות לקרב", הספין אוף של "האשה הטובה" שמשודר ב"סי־בי־אס All Access".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ