סדרה חדשה תעסוק בקרטל הזנות היהודי מבואנוס איירס

"מאדאם", שם זמני, תבוסס על קרטל הזנות "צבי מגדל". הצילומים צפויים להתחיל באוגוסט 2018

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתי שטרן
איתי שטרן

חברת ההפקות "אנדמול שיין ישראל" עובדת על דרמה חדשה שתעסוק בקרטל הזנות "צבי מגדל" — ארגון שהבריח נערות ונשים מאירופה לבואנוס איירס במאה ה–19 ותחילת המאה ה–20, והכניס אותן למעגל הזנות. הסדרה — שם זמני "מאדאם" — הוצגה השבוע בפסטיבל הטלוויזיה הספרדי "קונטקה פיקשן" במטרה למצוא לה משקיעים בינלאומיים.

את הסדרה יכתבו שירה אלון, שכתבה בעבר את דרמת הערפדים לנוער "חצויה", וראש מחלקת הדרמה של "אנדמול שיין ישראל" עדי ארבל. קרטל הזנות "צבי מגדל" עמד גם במרכז ספרו של אילן שיינפלד, "מעשה בטבעת". "זאת סדרה שמתרחשת בתל אביב ובבואנוס איירס במקביל" סיפרה ארבל "הארץ" והוסיפה כי "אנחנו עובדים על קופרודוקציה ונראה שיש הרבה עניין מצד השוק הבינלאומי. כרגע אנחנו נמצאות בשלבי כתיבה וגיוס כספים". "אנדמול" נמצאת במגעים עם "הוט" לגבי שידור הסדרה בארץ.

ב"וראייטי" נכתב כי מדובר באחת הסדרות שיצרו הכי הרבה עניין בקרב מפיקי הטלוויזיה שהגיעו לפסטיבל. במרכז העלילה, דיווחו באתר, תעמוד דמותה של תהילה מלכה, בת למשפחה יהודית מודרנית, שמהגרת לארגנטינה ב–1920 ונלחמת על חייה לאחר שנמכרה לזנות. סתיו רז, ראש מחלקת שיתופי הפעולה והקופרודקציות של "אנדמול" שיין מסרה ל"וראייטי" כי בחברה מקווים לשיתוף פעולה מצד גופי שידור באמריקה הלטינית.

הסדרה נכתבת מראש בעברית, אנגלית וספרדית כסדרה באורך שלוש עונות, בנות עשרה פרקים לעונה, והצילומים צפויים להתחיל באוגוסט 2018. מלבד ניסיונה להיחלץ מגורלה, תנסה הדמות הראשית בסדרה להימלט גם מגלגול נשמות שרודף אותה. "הסדרה עוסקת בנושא לא שגרתי, אך היא מעוגנת במציאות", הוסיפה רז. "נושא גלגול בנשמות פופולרי מאוד בזמן האחרון, ואתו גם הרעיון של מסע בזמן לתיקון העבר".

בהמשך דבריה ציינה רז כי "לסדרה יש גישה ייחודית בהבאת סיפור היסטורי דרך נקודת מבט עכשווית, ואנחנו סבורים כי הדבר יקסום לשוק הבינלאומי. בעוד שהתמה המרכזית דרמטימ, הרי ש'מאדאם' אמורה להיות סדרה שכיף לצפות בה, מלאה במסתורין, הומור ורומנטיקה". הסדרה היא פרי הפיתוח הראשון שמפיק הסטודיו המקומי של "אנדמול שיין ישראל", שנפתח בשנה שעברה תחת ניהולו של גל זייד.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ