איתי שטרן
איתי שטרן
גיא זוארץ
גיא זו-ארץ. עונה מקוצרתצילום: מיכה לובנטון
איתי שטרן
איתי שטרן

גיא זו־ארץ ינחה את "האח הגדול" לצדה של לירון ויצמן, כך מסרה היום (ראשון) "רשת". כניסתו של זו־ארץ לתפקיד המנחה מגיעה לאחר ש"רשת" נפרדה מאסי ישראלוף ועפר שכטר, שהנחו את התוכנית לצד ויצמן בעונה הקודמת. ב"רשת" ציינו כי שכטר וישראלוף ימשיכו לשתף פעולה בהנחיית ריאליטי הכישרונות "גוט טאלנט ישראל", שעונה נוספת שלה צפויה לעלות בקרוב.

זו־ארץ, בן 45, החל להנחות ב–2008 את "הישרדות" — תחילה בערוץ 10 ולאחר מכן ב"רשת", שבה משודרת התוכנית כיום. ב–2016 נבחר להנחות את חידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי במקום אבשלום קור. מנחים קודמים של "האח הגדול" כללו את ארז טל, אסי עזר וקורין גדעון.

העונה הקרובה צפויה לעלות בסוף דצמבר־תחילת ינואר, והיא תהיה עונת VIP. היא תהיה קצרה משמעותית מן המקובל ותתתפרש על פני כחודשיים בלבד. ייתכן כי ויצמן, הנמצאת בהריון מתקדם, תלד במהלך העונה ואז זו־ארץ ימשיך בהנחיה לבדו.

העונה הראשונה של "האח הגדול" ששודרה ב"רשת", אחרי מספר עונות ב"קשת", ספגה ביקורות שליליות בעיקר. תוכנית פתיחת העונה זכתה לרייטינג שיא, אך זה הידרדר במהירות, עד שעורכת התוכנית, רוית ליאור מנדל, פינתה את כיסאה לטובת רועי עוז, שיערוך גם את העונה הקרובה. עם התקדמות העונה טיפס מעט הרייטינג של התוכנית, שסיימה את העונה לאחר ארבעה חודשים עם רייטינג ממוצע של 15.6% — התוכנית השלישית הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ