"משפחת סימפסון" חזתה את הטוויסט הגדול של "משחקי הכס"

בפרק מ-2017 תיארה במדויק סדרת האנימציה הוותיקה את אירועי הפרק האחרון של "משחקי הכס". זהירות, ספוילרים (כמובן)

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים6
חן חדד
חן חדד

"משפחת סימפסון" חזתה את הטוויסט הגדול של "משחקי הכס" (זהירות, ספוילרים לפרק החמישי). סדרת האנימציה הוותיקה העלתה כבר באוקטובר 2017 פרק בהשראת "משחקי הכס", שהתרחש בעולם פנטסטי מקביל שבו קיימת גרסה נוספת של ספרינגפילד. בסצינת הסיום, דרקון חג מעל הכפר ושורף אותו בזמן שהומר, מארג', בארט וליסה מביטים בו בתדהמה מעל החומה.

"האם יוצר הסדרה מאט גריינינג הוא העורב בעל שלוש העיניים?" תהו בטוויטר. הקליפ הקצר, שהיה לוויראלי, החזיר לרשת גם את פתיח "משחקי הכס" שעלה בעונה ה–23 של סדרת האנימציה ובו הספה המפורסמת מחליפה את כס הברזל. יותר מכל, הקליפ הזכיר את יכולת החיזוי המפורסמת של "משפחת סימפסון".

עוד בשנות ה–90 הציגה הסדרה שעונים חכמים המופעלים באמצעות תקשורת מילולית, מתרגם שפת תינוקות, ואת האפשרות לנהל שיחות וידיאו דרך הטלפון הנייד. הסדרה הציגה גם עלילות מקבילות לתקיפתו של רוי מצמד הקוסמים "זיגפריד ורוי" על ידי הנמר שלו ולסקנדל מכונות ההצבעה הדיגיטליות שרשמו הצבעות לברק אובמה לזכותו של מיט רומני, וכן חזו שאשה תגלם את דוקטור הו ואת הופעתה של לידיי גאגא במשחק הסופרבול, שכללה במציאות אלמנטים ויזואליים מקבילים לאלה שהגו יוצרי "משפחת סימפסון".

יכולת החיזוי של הסדרה זכתה לתשואות בעקבות פרק ששודר לפני 17 שנה וצפה את הבחירה בדונלד טראמפ לנשיא — ובו גם הנבואה כי הוא יותיר את המדינה במשבר כלכלי עמוק. לאחר ניצחונו של טראמפ, יוצרי הסדרה הגיבו לתוצאות הבחירות עם דמותו של בארט, שכותב על לוח בית הספר בקטע הפתיחה הוותיק "מבאס להיות צודקים".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ