רשת שואוטיים מחדשת את "הרומן" לעונה שנייה

הרשת הודיעה גם על חידושה של "הומלנד" לעונה חמישית

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד
חן חדד

הסדרה החדשה "הרומן", עליה חתומים יוצר "בטיפול" חגי לוי שרה טרים נמלטה מגל הביטולים האחרון במסך האמריקאי וחודשה לעונה שנייה על ידי רשת שואוטיים.

העלילה, שמגוללת את התהוותו של רומן בין נח, גבר נשוי ואב לילדים (כוכב "הסמויה" דומיניק ווסט) ובין אליסון, מלצרית שמתקשה להתאושש מטרגדיה קשה (רות ווילסון), מסופרת דרך שתי נקודות המבט של הדמויות. במקרים רבים נח ואליסון זוכרים את העבר באופן שונה לגמרי ולעיתים אף משקרים לעצמם ולבלש שחוקר אותם והצופים נדרשים להרכיב את חלקי הפאזל.

נקודת הפתיחה של הסדרה לא הייתה מוצלחת במיוחד ופרק הבכורה זכה לרייטינג שעמד על 507 אלף צופים. מאחורי הקלעים, חגי לוי סיפר בראיונות שהוא אינו מרגיש חלק מהתוצאה הסופית ונאלץ לוותר על העידון כדי להצדיק את "השפע המושחת" של ההפקה האמריקאית, וכוכבת הסדרה רות וילסון הודתה שהייתה מעדיפה להוריד את מינון העירום בדרמה, שכוללת אינספור סצינות סקס בוטות וחשופות.

למרות זאת, העלילה עוכרת השלווה וצורת הסיפור המסקרנת (חישבו על "רשומון" פוגש את "בלש אמיתי") עשו את שלהם והפכו את הדרמה לאחת הסדרות המסתוריות והמתעתעות של עונת הסתיו. ההד התקשורתי החיובי סביב "הרומן" השתקף ברייטינג שהלך ועלה מפרק לפרק בשידור חי ומוקלט ורשת שואוטיים החליטה להשיב את הסדרה לעונה שנייה בת עשרה פרקים.

במקביל, הרשת החליטה לחדש גם את "הומלנד" לעונה חמישית. לעומת הרייטינג של העונות הקודמות, שהמשיך לעלות גם כאשר המבקרים והצופים החלו להתלונן על חורים בעלילה, העונה הרביעית איבדה לא מעט צופים והדרמה מסתפקת כעת בכ-1.5 מליון צופים לפרק (לעומת 2.38 מליון הצופים שנהרו למסך בתום העונה השלישית).

בכל זאת, "הומלנד" עדיין נתפסת כאחת מסדרות הדגל של שואוטיים ומספקת מותחן פסיכולוגי סוחף ואקטואלי גם בעונה הנוכחית. כתוצאה מכך, קלייר דיינס תמשיך לשאת על כתפיה את הסדרה גם בעונה הבאה שתכלול שנים עשר פרקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ