מרטין סקורסזי ומיק ג'אגר יפיקו יחד סדרה על רוק

הסדרה, שכל פרקיה יהיו באורך של שעה, מתרחשת בשנות השבעים של ניו יורק. היא חוקרת את תעשיית המוסיקה, ואת המשולש הנודע של סקס, סמים ורוקנרול, בדיוק בשלב שפורצים סגנונות אחרים של מוסיקה ואופנה, כמו הפאנק והדיסקו

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

מיק ג'אגר, מרטין סקורסזי וטרנס וינטר יחברו לעבודה משותפת על סדרת רוק שתעלה בערוץ HBO. הסדרה, שיצר טרנס וינטר (תסריטאי "הסופרנוס", ויוצר "אימפריית הפשע"), נמצאת בשלבי פיתוח כבר מ-2010. היא לא הגיעה לשלבי עבודה בשל לוח הזמנים הצפוף של במאי הקולנוע סקורסזי ("הזאב מוול סטריט"), והעובדה שווינטר היה צריך לסיים את כתיבת "אימפריית הפשע", גם היא של HBO. הסדרה החדשה צברה תאוצה בשנה שעברה כאשר הוחלט ללהק לתפקיד הראשי שלה את בובי קאנבלה ("אימפריית הפשע").

עתה שסיים את עבודתו ב"אימפריית הפשע" התפנה וינטר להיות מנהלה האחראי (שואו־ראנר) של הסדרה, שאת תסריטיה הוא כותב יחד עם ג'ורג' מאסטראס. סקורסזי ביים את פרק הפיילוט, כפי שעשה ב"אימפריית הפשע", דבר שזיכה אותו בזמנו בפרס אמי. מיק ג'אגר יהיה חלק ממערך ההפקה של הסדרה. סקורסזי עבד בעבר עם סולן ה"רולינג סטונז" מיק ג'אגר על הסרט הדוקומנטרי מ-2008 , "Shine A Light" וזה הוביל לשיתוף הפעולה הנוכחי.

סקורסזי. יביים את הפרק הראשוןצילום: אי־פי

הסדרה, שכל פרקיה יהיו באורך של שעה, מתרחשת בשנות השבעים של ניו יורק. היא חוקרת את תעשיית המוסיקה, ואת המשולש הנודע של סקס, סמים ורוקנרול, בדיוק בשלב שפורצים סגנונות אחרים של מוסיקה ואופנה, כמו הפאנק והדיסקו. כל זה מובא דרך עיניו של מנהל בחברת תקליטים (קנאבלה) שמנסה להחיות את הלייבל שלו ולמצוא סאונד אחר. עוד מככבים בסדרה ריי רומנו, אוליביה ויילד, ג'ונו טמפל, וכן ג'אק קווייד, בריג'יט סורממסן, פי־ג'י בירן, ג'י־סי מקנזי וג'יימס ג'אגר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ