טענות להומופוביה ודראגפוביה מצד מגישת ערוץ 10, אמילי עמרוסי

השחקן והדראג קווין טל קלאי (טלולה בונט) טוען כי עמרוסי התייחסה אליו באורח מעליב כשאמרה בתוכנית בערוץ 10 שהיא "נבעתת מדראג קווין שמופיע בפני ילדים". בעקבות תגובות סוערות בפייסבוק היא התנצלה על השימוש במלה "מבועתת"

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל קלאי (טלולה בונט)
טל קלאי (טלולה בונט)צילום: איתן טל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

השחקן והדראג קווין טל קלאי, המופיע בשם הבמה טלולה בונט, מאשים את העיתונאית אמילי עמרוסי, מגישת "שישי בבוקר", תוכנית הבוקר בערוץ 10 בימי שישי, בהומופוביה ובדראגופוביה. לטענתו, לפני ובמהלך ראיון בתוכנית, שאליו הוזמן, נהגה בו עמרוסי באורח פוגע ומעליב.

הראיון התקיים אתמול (שישי) בתוכנית לקראת הצגת לחנוכה שבה קלאי מגלם בדראג את אחת הדמויות. לאולפן הוא הופיע בתלבושת ובאיפור של הדמות ולדבריו, "עוד לפני שהתיישבתי על כיסא המרואיין הבנתי לפי המבט על פניה של עמרוסי שקל לא יהיה".

את פירוט הדברים כתב קלאי בדף הפייסבוק שלו והדברים עוררו מהומה קטנה ברשת בסוף השבוע. הוא סיפר כי עמרוסי הפגינה אליו עוינות עוד קודם לראיון. במהלך הראיון, בשעה שהמגיש הנוסף, אלי ראכלין, ריאיין את קלאי, עמרוסי התפרצה ואמרה כי לא היתה לוקחת את ילדיה להצגה עם דראג קווין כדי שלא להידרש לתהיות בעניין זהות מינית מצד ילדיה. בהמשך הוסיפה כי היא "נבעתת מדראג קווין שמופיע בפני ילדים". קלאי השיב לה בשידור כי הוא "נבעת ממך".

בתגובה לדברים שפירסם בחשבונו ברשת החברתית, השיבה עמרוסי בדברים משלה: "הדברים נאמרו בחביבות ובחיבה, מתוך כנות גדולה". היא הוסיפה כי התנצלה בפני קלאי. לדבריה, "הכי קל לתקוף אותי. אני גם דתייה וגם מתנחלת. מה אני בכלל עושה בשידור בערוץ 10. אם הייתי תוקפת פעיל הר הבית ואומרת שאני 'מבועתת' מהדברים שלו, זה היה סבבה. אבל יש אנשים שאסור להביע כלפיהם שום ביקורת, תמיהה או שאלה". בהמשך הדברים התנצלה עמרוסי על השימוש במלה "מבועתת", אך כך או כך, הפוסט שכתבה גרר מאות תגובות. תגובת ערוץ 10 עדיין לא נמסרה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ