יעקב אילון יגיש את "מבט" בערוץ 1

אילון, שייכנס לתפקידו בעוד כשבועיים, יחליף את אמיר איבגי ומירב מילר. העורך הראשי של רשות השידור, יונה ויזנטל, אמר כי הוא בטוח שאילון יסייע לקידום המהדורה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

יעקב אילון הוא המגיש החדש של מהדורת "מבט" וייכנס לתפקידו בעוד כשבועיים — כך הודיעה היום (שבת) רשות השידור. אילון, שהיה מגיש מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 2 ובערוץ 10, לצד מיקי חיימוביץ' ולבדו, ישמש כמגיש המהדורה המרכזית בערוץ 1 במקומם של אמיר איבגי ומירב מילר, שיחלו להגיש תוכנית אקטואליה מוקדמת בערוץ.

אילון, בן 53, היה ממקימי חברות החדשות הן בערוץ 2 והן בערוץ 10. הוא הגיש את מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 2 במשך שבע שנים ואת המהדורה בערוץ 10 במשך עשור. את תפקידו זה הוא עזב באפריל 2012 ומאז הגיש מהדורת חדשות בינלאומית קלה בזכיינית ערוץ 2 קשת וערך באתר החדשות של הזכיינית. בשנה החולפת הוא משדר בערוץ החדשות הבינלאומי i24news באנגלית.

בספטמבר האחרון נודע כי אילון מנהל מגעים להגיש את "מבט" ונפגש לצורך כך עם העורך הראשי של רשות השידור, יונה ויזנטל. סוכנו של אילון הוא שי נשר, בעלה של אילה חסון, מנהלת חטיבת החדשות בערוץ 1. "הצטרפותו של אילון לחטיבת החדשות מהווה נדבך משמעותי בקידומו של ערוץ 1 בכלל ושל מהדורת 'מבט' בפרט", מסר היום ויזנטל. "אני בטוח שאילון יסייע להפיכתה למהדורה מובילה ומשמעותית עוד יותר".

יעקב אילוןצילום: קובי קלמנוביץ

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ