חן חדד
חן חדד

הטלוויזיה האמריקאית ממשיכה לפזול לשנות התשעים, ולאחר ההכרזה על חזרתה המצופה של "טווין פיקס" החלו שיחות על גרסה מחודשת לסדרה המיתולוגית "תיקים באפלה". סדרת המדע הבדיוני של כריס קרטר עקבה אחר צמד סוכני אפ.בי.איי - מאלדר (דיוויד דוכובני) המאמין בתיאוריות קונספירציה על חייזרים, וסקאלי (ג'יליאן אנדרסון) הספקנית והרציונלית - שנשלחים לחקור תופעות על טבעיות.

לאחר תשע עונות, סדרת-בת, שני סרטי המשך והרבה מאוד מתח מיני, המותג שעלה לאוויר ב-93' נעלם, עד השבוע. יו"ר רשת פוקס, גארי ניומן, הודיע שמתקיימות שיחות על חזרתה כ"Event Series" - סדרה קצרה שכוללת מספר פרקים מוגבל מראש, כפי שנעשה עם "24" וכפי שעומד להתרחש עם הקאמבק של "גיבורים". "זה נכון שהיו שיחות בנושא ואנחנו מקווים שנוכל להחזיר את הסדרה למרקע", אישר ניומן והסביר שהבעיה העיקרית טמונה בלוחות הזמנים העמוסים של צמד הכוכבים הראשיים. השניים שמרו על קשר במהלך השנים לשמחת אלפי המעריצים שלהם בטוויטר.

דוכובני, שכיכב בשבע השנים האחרונות ב"קליפורניקיישן", זכה בתפקיד הראשי בסדרה החדשה ב"אקווריוס" שתעלה בהמשך השנה ברשת אנ-ב-סי, ויגלם שוטר סמוי שיוצא לחסל את צ'רלס מנסון. במקביל הוא גם כתב את ספרו הראשון - ספר ילדים בשם "Holy Cow" שייצא בחודש הבא ומספר את סיפורה של פרה מדברת שבורחת מהחווה. הפרה פוגשת לא אחר מאשר חזיר יהודי בשם שלום שנדחה על ידי משפחתו בירושלים, ותרנגול הודו מכור לאייפון בשם תום, ויוצאת עמם לעשות שלום בין ישראל ופלסטין.

אנדרסון (שכמעט וכיכבה כליידי קורה ב"אחוזת דאונטון" וסירבה בסופו של דבר לתפקיד), זכתה לשבחים על תפקידה במיני סדרה הבריטית "The Fall" ומככבת בימים אלה גם ב"חניבעל" המוערכת שתשוב לעונה שלישית בקיץ.

כעת נודע שדוכובני מוכן לחזור לדמותו של מאלדר אם האתחול של הסדרה ייצא לפועל. השחקן בן ה-54 אמר למגזין "USA Today" שהוא נרגש מהרעיון שיחזור לעבוד עם אנדרסון וקארטר אבל הוא יעשה זאת רק אם אכן מדובר בקאמבק קצר. "לא אהיה מעוניין לעשות עונה שלמה", אמר. "אנחנו זקנים, אין לנו אנרגיות לעונה מלאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ