חן חדד
חן חדד

לאחר סיומה המסעיר של העונה השנייה של "The Fall", רבים תהו מה יעלה בגורלה של המיני-סדרה הבריטית. בחודשיים שחלפו מאז שידורו של פרק סיום העונה, גיבור הסדרה ג'יימי דורנן נהפך לכוכב קולנוע הודות לגילום דמותו של כריסטיאן גריי ב "50 גוונים של אפור". במקביל לתפקידה בסדרה ג'יליאן אנדרסון מככבת גם בדרמה "חניבעל" ועתידה לשוב ולככב לצד דיוויד דוכובני בסדרת קאמבק של "תיקים באפילה".

למרות לוח הזמנים העמוס של דורנן ואנדרסון, נודע סוף סוף שהדרמה המוערכת תשוב לעונה שלישית. טרם נקבע תאריך רשמי לחזרתה, אבל בבי-בי-סי הכינו טיזר קצרצר שמזכיר את המתרחש בסצינת סיום העונה השנייה ומבשר על שובה של הדרמה לעונה נוספת.

העונה החדשה תכלול חמישה פרקים בלבד, ותאפשר לתסריטאים לצלול לעומק הדינמיקה בין קצינת המשטרה סטלה גיבסון (אנדרסון) ובין הרוצח הסדרתי ואיש המשפחה פול ספקטור (דורנן).

אנדרסון סיפרה ל"גרדיאן" שהיא נלהבת לשוב ולחקור את דמותה של גיבסון. "מי שהיא ומה שמניע אותה מאוד מעסיק אותי, ואני לא מרגישה שראיתי דמות דומה לה לפני כן. היא מבהירה באופן חד כיצד היא מרגישה כלפי אלימות נגד נשים וכלפי האופן שבו הן מיוצגות ונתפשות, וזה משהו שאני מאוד אוהבת בה".

בבי-בי-סי הוסיפו ש"הסיפור טרם נגמר. אלן (קיוביט, יוצר הסדרה) ידע מההתחלה כיצד הסדרה תסתיים - ולמשחק החתול והעכבר בין ג'יליאן וג'יימי צפויה עוד מערכה אחת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ